THOMAS OTT: Cinema Panopticum, R.I.P., Numaralar - Flaneur

Başlatan pearl jam, 01 Mart, 2013, 16:40:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

THOMAS OTT: Cinema Panopticum, R.I.P., Numaralar Mart ayında 666 sınırlı baskı adediyle piyasaya çıkıyor.

gunes

Tarih belli mi ? Zifirname den sonra ise mart sonunu bekleyecegiz gibi

flaneurcomics

mart ta cinema panopticum  ve tüm THOMAS OTT külliyatı peşi sıra her biri 666 kopya özel sertifikalı olarak yayınlanacak

tommikser

Flaneur'u ayakta alkışlıyorum.Gerçekten en önemli eksiği doldurduğunu düşünüyorum.Eksik nedir derseniz kitaplar baskılar vs. değil.Eksiklik kişilikli bir tarzı olan yayın evi olabilme çabası.Yani ben Comics basacam diyerek çıkan bir yayın evinden nasıl bir farkındalık bekliyor ve piyasa bulamıyorsak Flaneur bunu başaracak gibi görünüyor.

Daha yolun çok başındalar ama bir 6:45 olma yolunda hızla ilerliyorlar orası kesin.Seçtiği kitaplara bakıldığında misyonları zor ama bir o kadar güzel.Amacım methiye düzmek değil sakın yanlış anlaşılmasın.Eğer bu misyonda bir yayın evi olacaksanız bütün eleştirilere açık olacaksınız.Eğer sizde kafdağının arkasında olduğunuzu düşünürseniz emin olun orada olmadığınızı hatırlatacak birileri aramızdan çıkacaktır.Bakalım ilk sert eleştirinizi aldığınızda tavrınız ne olacak.

Ben sizin farklı olup olmadığınızı Bukowski kitabından sonra karar vereceğim.Bukowski'yi ve dilini bilen biri olarak nasıl basacağınızı çok merak ediyorum.Onun sert küfürlü ve ağır dilini mi tercih edeceksiniz yoksa işaretlerin arkasına mı saklanacaksınız?Orjinalini bilemem ama Bukowski'yi bilecek kadar okudum.Umarım o zaman gerçekten korkusuz ve farklı bir yayın evi olduğunuzu bize kanıtlayabilecek misiniz?Umarım o yolda dimdik ilerlersiniz.İnsanlara basit kahramanlık öykülerinden ziyade gerçek yaşamı anlatan sert yapıtlarla bize işte yayınevi budur dedirtirsiniz.

Gelecek planlarınızı bilemiyorum ama benim hayalim bu ülkenin iyi yazarlara ihtiyacı olduğu.Bunun içinde  çok iyi kitapları okumamız gerektiği.Düşünüebiliyor musunuz bu ülkede Otomatik Piyano okumak için sahaf sahaf gezmem gerekti.Geleceğin okur gençleri,çocukları bunlardan mahrum kalıyor.Umarım dünyanın değer verdiği ve okuyamadığımız önemli kitaplarına el atarak bizi daha mutlu edersiniz.Portfölyonuzu daha geniş hatta bizim hayallerimizin dışına taşımanız dileğiyle...

alan ford

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Mart, 2013, 19:10:13
...

Daha yolun çok başındalar ama bir 6:45 olma yolunda hızla ilerliyorlar orası kesin...

Aman çevirileri benzemesin ;) ;D

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre ozdamarlar

V

"İstemem,eksik olsun.."

gunes

Nisan ortasi oldu yokmu bir haber bu hafta sonu alabilsek bari

gunes

Mayıs sonu geliyor ,  ses seda yok OTT serisinden  :-[

pearl jam

Flaneur'da bir grafiker değişikliği olmuş o yüzden gecikmiş kitaplar diye duymuştum.

gunes

Ne zaman çıkacak bu kitaplar duyan bilen yazsın lütfen

Harun Ça

İlyas Erkul

THOMAS OTT'tam  Cinema Panopticum, R.I.P, Numaralar, NUMARALAR 73304-23-4153-6-96-8 ÖZEL ALBÜMLERİ Büyülü DÜkkan'da

omega red

kalidor

Alıntı yapılan: omega red - 17 Ağustos, 2013, 17:02:57
kitapların fiyatı nedir ?

O konu muamma. İçimden bir ses ceplerimizde sağlam bir delik açılacağını söylüyor  ::)
Crom! Ölüleri Say...