HANNIBAL..

Başlatan V, 01 Mart, 2013, 20:26:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Dizi iptal edildi.  Şuan da yayınlanan kablolu kanallar dışında, normal yayındaki en iyi diziydi Hannibal. Ben bir daha NBC'den dizi felanda izlemem. Lanet olsun böyle iptale. Zaten neyi düzgün yaptı ki NBC. Diyecek söz bulamıyorum. Dawson Leery anlatıyor zaten hislerimi. Şirket olarak batın inşallah.

Pulluk

Ne yazık ki  3. sezon ciddi tempo sorunlarıyla başladı ve bu durum ulusal bir kanal için kabul edilemez bir durum maalesef. En son bölüm başına izlenme oranı 1.6 milyona kadar düşmüştü ki, bu rakamlar ancak CW dizileri için yeterli gelebilir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Alıntı yapılan: BulentT - 23 Haziran, 2015, 09:54:48
Ne yazık ki  3. sezon ciddi tempo sorunlarıyla başladı ve bu durum ulusal bir kanal için kabul edilemez bir durum maalesef. En son bölüm başına izlenme oranı 1.6 milyona kadar düşmüştü ki, bu rakamlar ancak CW dizileri için yeterli gelebilir.

Aynen. Maalesef dediğin gibi. Bu saatten sonra tek umudumuz Netflix vb. alması.

lampard

Yok artık ya yuh.  Piyasadaki en iyi birkaç diziden biri izleyici bulamıyor ve iptal ediliyor. İkinci Arrested Development vakası. Başka bi kanal alsa keşke

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

They drew first blood...

V

Sıradışı bir diziydi ve anlatacağı çok şey vardı.Yazık ki ne yazık! >:(
"İstemem,eksik olsun.."

ghostrider

Neden iptal edildi böyle bir başyapıt anlamak gerçekten çok güç;inanamıyorum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.