HANNIBAL..

Başlatan V, 01 Mart, 2013, 20:26:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Yamyam doktorumuz Lecter dizi olarak 4 Nisan'dan itibaren sevenleriyle tekrar buluşuyor.. :)

10 bölümden oluşan dizinin yaratıcısı Star Trek: Voyager ve Star Trek: Deep Space Nine gibi ikonik bilim kurgu dizilerinde de kalemini konuşturan Bryan Fuller. Hannibal'ın dizi versiyonunda rol alan isimler de oldukça başarılı. Dr. Hannibal Lecter'ı Mads Mikkelsen canlandırıyor. Kendisini Clash of The Titans'taki usta oyunculuğu sebebiyle hatırlamamak mümkün değil. Ona FBI ajanı Will Graham rolünde Hugh Dancy ve Jack Crawford'ı canlandıran Laurence Fishburne eşlik ediyorlar.

DizininTrailerı:

http://www.youtube.com/watch?v=-ALY6fjCOZg

"İstemem,eksik olsun.."

V

İlk bölüm gayet iyiydi..
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Kötü değildi ama kıyas yapınca muhteşemde değildi...Kıyas derken, aynı katogoride ki dizilerden bahsediyorum...Gerilim dozajını çok iyi veremediler...Ama bu demek değildirki ilerde konular derinleştikçe bu böyle devam edecek...Şu an için seyirlik izlenebilir bir dizi gibi duruyor...

dean

İkinci sezon posteri yayınlandı.

dean

Harun Ça

2. sezon başladı. Vikings, Hannibal derken marta hızlı bir giriş yaptık.

V

İlk sezonu yarıda bırakmıştım.Bir hafta içinde ilk sezonu ve 2. sezonu finale kadar izledim.Ne diyeyim?Hayli ilginç,sınırlarda gezen bir öykü ve karakterler.

Seveni çok sever, sevmeyeni yüzüne bile bakmaz türünden bir dizi var karşımızda..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Alıntı yapılan: V - 07 Mayıs, 2014, 22:19:45
Seveni çok sever, sevmeyeni yüzüne bile bakmaz türünden bir dizi var karşımızda..

Bende öyle düşünüyorum. Ben çok seven kısımdayım. Bence dizi müthiş gidiyor. Her hafta büyük bir merak ile izliyorum.

dean

O ne müthiş bir sezon fnaliydi. Dizi ikinci sezonuyla ciddi bir ivme kazandı. Üçüncü sezonda Hannibal'ın Japon yengesini ve Red Dragon'un Francis Dolarhyde'ını görebilecekmişiz.

DAMPYR

Şu sezon finallerinde yaptıkları aksiyonu bütün bölümlerde yapsalar çok güzel olacak.bu dediğim Yaşıyan Ölüler dizisi içinde geçerli.... :-\ 8) :D

V

Bu sezon oldukça kanlı-canlı-heyecanlıydı.Dizide oldukça fazla alt metin var.Sezon finali itibarıyla yeni sezonda yer alacak karakterleri merak etmiyor değilim..
"İstemem,eksik olsun.."

lampard

Başladığımda eh fena değil falan derken şu an en çok beklediğim dizilerden bir tanesi oldu. Atmosfer, oyunculuklar, metin, sinematografi.. Her şey neredeyse kusursuz.

dean

BAHADIR

Benim bu diziye devam etmem için biraz daha itki lazım...

İlk sezon 5. bölümde kaldım devamı gelmiyor maalesef...

dean

Üçüncü sezon başlamıştır arkadaşlar.