Nathan Never Almanak - Çizgi Düşler

Başlatan Büyülü Rüzgar, 02 Mart, 2013, 12:54:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Nathan Never Almanak 1 1993 - 1994 - 1995 Fantastik Almanakları çıktı.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

altay1944

İşte bu.Kaç zamandır beklenen sayılar nihayet  çıktı.Tanıtım için teşekkürler ilyas bey.Bu arada orginal italyanaca almanaklarda 176 sayfa diye biliyorum .Bu durumda 176x3=528 sayfa mı acaba ?

Sevgi   &  saygıyla
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

seastar1000

galıba ılk ben aldım:)))))
ısallah ılk okuyan da ben olurum:)))))))

yunusmeyra

:o "nathan never" cılar için çok önemli  ilk almanak sayıları  :)  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Yıllarca Nathan diye işledikten sonra bana gayet iyi geldi. En kısa zamanda almanağı da alacağım.

NIC

Almanaklardaki Castellini imzalı ilk ve tek kapak bu

Sonra Villa devralıyor kapakları

hennessy

Alıntı yapılan: seastar1000 - 02 Mart, 2013, 18:01:28
galıba ılk ben aldım:)))))
ısallah ılk okuyan da ben olurum:)))))))

İlk ben aldım :) okuyorum :)

Büyülü Rüzgar

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: altay1944 - 02 Mart, 2013, 16:13:25
İşte bu.Kaç zamandır beklenen sayılar nihayet  çıktı.Tanıtım için teşekkürler ilyas bey.Bu arada orginal italyanaca almanaklarda 176 sayfa diye biliyorum .Bu durumda 176x3=528 sayfa mı acaba ?

Sevgi   &  saygıyla

Selamlar,
Toplam maceralar sayfa sayısı 288

DAMPYR

Demekki macera sayfa sayıları az.288 sayfa olduğuna göre hemde 3 yılın toplamı olmasına rağmen... :o ::)  :D

rumar80

Sonunda bir Nathan'ın almanağı kalmıştı. Onu da aldık okumaya başladık. ilk sayı (1993) bitti. Nathan'ın olayın yan karakteri olarak sunulduğu bir macera. Kötü değil, ama aylık serilerin altında bir macera.
   Bu arada meraklı arkadaşlara duyuru: bu ciltte 15 sayfalık bir bilgilendirme yazısı mevcut. En güzeli de Türk editör arkadaşımızın maceranın orjinal tarihinin eskiliğini fark ederek kendisi tarafından kaleme alınmış bir tamamlayıcı yazısının olması.
   Keyifli okumalar.

hennessy

Nedense bugüne kadar okuduğum almanakları sevemedim. Mister No almanak bana çok vasat gelmişti, Martin Nystere almnakta öyle vasattı, şimdi Nathan Never ilk macerayı bitirdim. Umar abi'nin dediği gibi aylık serideki tat yok kötümü eh işte diyelim idare eder. Bende öbür iki hikayeyi okuyunca gene yazarım

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Mart, 2013, 15:22:21
   ....
   Bu arada meraklı arkadaşlara duyuru: bu ciltte 15 sayfalık bir bilgilendirme yazısı mevcut. En güzeli de Türk editör arkadaşımızın maceranın orjinal tarihinin eskiliğini fark ederek kendisi tarafından kaleme alınmış bir tamamlayıcı yazısının olması.
   Keyifli okumalar.

Bence bütün almanaklarda yapılması gereken uygulama budur. Mister No almanak Batuhan Cantürk'ün Martin Lami Tiryaki'nin giriş yazısıyla çok daha keyifli okunan kitaplar olabilirdi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Mart, 2013, 18:34:42
  Bence bütün almanaklarda yapılması gereken uygulama budur. Mister No almanak Batuhan Cantürk'ün Martin Lami Tiryaki'nin giriş yazısıyla çok daha keyifli okunan kitaplar olabilirdi.

Tamamen aynı fikirde olmakla birlikte kesinlikle katılıyorum ki doğru söze ne denir...