yazar-çizerler katılımı ile,Deli Gücük "ZİFİRNAME" Lansman gecesi

Başlatan flaneurcomics, 09 Mart, 2013, 01:04:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flaneurcomics

Değerli ALTIN MADALYON üyeleri ve tüm çizgi roman severler, flaneur tamamı yerli üretim kollektif yazar çizerlerden oluşan DELİ GÜCÜK - ZİFİRNAME çizgi roman albümünü, deli gücük projesini organize eden, yapımını üstlenen sayın Levent CANTEK ve eser sahibi YAZAR - ÇİZER arkadaşların katılımıyla 17 MART gecesi DUNİA 'da görücüye çıkarıyor...
söyleşi,sohbet,imzalı kitaplar,müzik ve muhabbet için herkesi bekliyoruz...ayrıca kitaplar lansman fiyatıyla:))

saat 19:00 caferağa mh.Kadife Sokak 19/2 - Kadıköy

hennessy

Güzel haber bir aksilik olmaz ise geliriz. Bu arada yazar-çizer kimler var bilgi verebilirsen iyi olur Servet'im. Ayrıca kitabın fiyatı belli ise yazarsan seviniriz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

flaneurcomics

FLANEUR  "DELİ GÜCÜK - ZİFİRNAME" gecesine başta, Levent CANTEK ve çok sayıda yazar çizer katılacak.Birkaç gün içinde tam listeyi yazacağız. Yaklaşık 19 yazar ve çizer var...
DELİ GÜCÜK, ZİFİRNAME EDİSYONU: HARDCOVER, KUŞE kağıt 16 x 24 ölçülerinde ve 224 sayfa.Etiket fiyatı 27 tl  etkinlikteki fiyatı 15 tl ... bu fiyat sadece lansman gecesi için tabiki...
fırsat bulan ve gelebilen herkesi bekliyoruz  yerli üretimler için katılımınız önemlidir.şimdiden herkese teşekkürler.

kitap içeriği için : http://derinhakikatler.blogspot.com/2013/03/deli-gucuk-3-zifirname.html?spref=tw

hennessy

Organizasyon günü değişmiş arkadaşlar haberiniz olsun. Sakalımız yokki dinlensin :)

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN! 17 mart akşamı DELİ GÜCÜK - ZİFİRNAME ALBÜMÜ TANITIMI VAR.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

flaneurcomics

DELİ GÜCÜK - ZİFİRNAME ve TANITIM gecesinde  İLETİŞİM yayınlarından çıkan DUMANKARA "hayat bir yangındı" çizgi romanını indirimli temin edebilir, başta kitabın hikayelerinin yazarı Levent CANTEK ve çizer arkadaşlarına imzalatabileceksiniz :))

V

Zifirname,Dumankara,Minare Gölgesi..

Son zamanlarda  güzel haberler alıyoruz. :)
"İstemem,eksik olsun.."

flaneurcomics

‎17 MART AKŞAMI BİZİMLE OLACAK " DELİ GÜCÜK - ZİFİRNAME " VE İLETİŞİM'DEN ÇIKAN " DUMANKARA " YAZAR VE ÇİZERLERİ
LEVENT CANTEK - Deli Gücük ve Dumankara
Murat Başekim - Deli Gücük
Murat Başol - Deli Gücük ve Dumankara
Zeynep Özatalay - Deli Gücük ve Dumankara
Yıldıray Çınar - Deli Gücük
Hakan Tacal - Deli Gücük
Sümeyye Kesgin - Deli Gücük ve Dumankara
Berat Pekmezci - Dumankara
Çağrı Coşkun - Dumankara
Ethem Onur Bilgiç - Deli Gücük ve Dumankara
Uğur B. Sertçelik - Deli Gücük ve Dumankara
Mert Yavaşca - Dumankara
Onur Atay - Dumankara
Koray Kuranel - Deli Gücük
Ömürden Bakaçhan - Dumankara
   DELİ GÜCÜK - ZİFİRNAME VE DUMANKARA KİTAPLARINI GECEYE ÖZEL İNDİRİMLERLE STANDIMIZDAN TEMİN EDEBİLECEKSİNİZ...

omega red

böyle etkinliklerin artması dileğiyle...
Ben de gelicem bir aksilik olmazsa.

hennessy

hennessy

darkwood

Güzel bir program bizleri bekliyor, bir aksilik çıkmazsa gideceğim.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

soruları,cevapları ve yorumları,güzel fotoğraflarla bizlerede aktarırsanız seviniriz arkadaşlar..  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kedidiro

geceye katılacak arkadaşlardan bir kaç ricam olabilir mi?
1- öncelikle levent bey başta olmak üzere türk çizgi romanının bu değerli insanlarına çok selam çok saygı...
2- ikincisi hazır flaneur 3. deli gücük albümünü basmışken, iletişimden de DG adıyla deli gücük öyküleri yayınlanmışken ilk iki albümün tekrar basımını düşünen var mı?
3- flaneur'un ve iletişim'in yeni yayın fikirleri neler, misal ''american splendor'' ya da ''puslu kıtalar atlası'' ???