Gerekli Şeyler Marvel Atağında!

Başlatan Spider-Sense, 09 Mart, 2013, 01:08:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spider-Sense

1 iyi 1 tane de bomba haberim var. İlk olarak;

Evet, Dark Reign'e Türkçe olarak girdiğimiz  bu dönemde Kara İntikamcıları esgeçmek olmaz demişler ve basmaya karar vermişler. Sırada bomba haber;

Evet evet ve yine evet. Gerekli bu iki eventin teliflerini almış. Büyük bir aksiklik olmazsa bu 2 event 2 fasikül olarak basılacak.  Tabii ki Fear Itself'e ne olacak belli değil. Sanırım eventlerin vazgeçilmez yayın evi Marmara Çizgi girişecek F.I.'ye. Ve bu kadar eventin sonunda Gerekli Şeyler'in bunu alması şaşırtmadı değil.

hennessy

Güzel haberler bunlar Marvell evreni renkleniyor bayağı o zaman. Çeşit bollaştıkca hangisine yetişeceğiz onuda kara kara düşünüyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Spider-Sense

gamlıbaykuş

Sevgili Murat abi, çeşitlilik artıyor da sadece müjde olarak kalıyor. Hani ortada somut hiç birşey yok. Old Man Logan bile müjdelendikten 1.5 - 2 yıl sonra yayınlandı. Wolverine boynu bükük kaldı. Thor'u müjdelediler sonra vazgeçtik dediler.  Bir sürü Essentiallin müjdesi geldi kendi gelmedi. Punisher Max dendi hani nerede. Müjdelerin ardı arkası kesilmedi. Klasik örümcek ve Klasik Avengers haberi ile birlikte Mighty Avengers müjdelendi ee şimdi de bunlar. Bizim forumun müjdelenen çizgiromanlar bölümünü inceleyin. En çok çizgiroman müjdesi verip en az yayinlayan Gerekli şeyler. Mişel abi bu mesajı falan okursa da artık kusura bakmasın. Gerçek böyleyken böyle. Marvel' den soğudum yahu, Allahtan Fumettimiz bol bu sebeple bundan sonra çok yaşa Frankofon diyorum. Ne hallete düşmüşüm yahu. Marvel yayınlarından müjdeli haberler gelecek ben üzülüp canımı sıkacağım ha. Yine de yayınlanırsa ki düşük de olsa bir ihtimal alır kütüphaneme zevkle koyarım...  Gece gece biraz fazla jelibon yedim galiba. Sanki kafa yaptı :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Sevgili hüzünlü flüt büyük ustad Yoda ne demiş 'Sabır padawan sabır' :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Mart, 2013, 09:59:10
Sevgili hüzünlü flüt büyük ustad Yoda ne demiş 'Sabır padawan sabır' :)

Zaten bende öyle yapiyorum Murat abi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Gereklide Mangalar şu anda ağırlıkta ama bu müjdelenen güzel Marvel yayınlarına da umarım bir an önce kavuşuruz. 
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Spider-Sense acaba bu haberin kaynağını öğrenebilirmiyiz...Gereklinin face sayfalarında da duyrulmamış...Daha ilk sayısı yeni çıkmış bir serinin iyi yada kötü olacağını bilmeden gerekli niye böyle bir telif olayına girişsin anlamadım...

Ama hayırlısı tabi...Mangalara verilen bu ağırlıktan sonra Comicsler için çok beklemeyiz umarım... :)

Spider-Sense

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Mart, 2013, 11:36:33
Spider-Sense acaba bu haberin kaynağını öğrenebilirmiyiz...Gereklinin face sayfalarında da duyrulmamış...Daha ilk sayısı yeni çıkmış bir serinin iyi yada kötü olacağını bilmeden gerekli niye böyle bir telif olayına girişsin anlamadım...

Ama hayırlısı tabi...Mangalara verilen bu ağırlıktan sonra Comicsler için çok beklemeyiz umarım... :)

Dark Avengers'ı e-mail yolundan sordum ve cevap verdiler. Ve bazı çeviri ekipleri çevirmeden önce telifi alınmış mı diye bakarlar. Böyle haberim oldu.

Nightrain

Avengers vs X-Men ve Age of Ultron için heyecanlandım resmen. Umarım söz verdikleri gibi çıkarmasınıda bilirler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Eflatun

rumar80

Dünyaya dönemekte olan Phoenix'in getireceği yıkımdan korktuğu ve Cyclops'un saçma fikirlerinin felakete dönüşeceğine inandığından.

Nightrain

Yinede bu çizgi romanlar için umutlanmamak lazım. Malum, Gerekli Şeyler bu zaman kadar söz verdiği birçok şeyi yapmadı!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"