www.buyuludukkan.com

Başlatan Büyülü Rüzgar, 09 Mart, 2013, 16:00:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bugün ilk alış-verişimi yaptım.

2 isteğim olacak:

50 TL üzeri alış-verişlerde kargo ücretsiz olsun. ;D
Bankamatik ile satın alma mutlaka olsun. Kredi kartını zaten istemeyerek aldım. Sanal kredi kartı olsada çok mecbur kalmadıkça kullanmak istemiyorum. Ayrıca eft ile alış-veriş yapsam, 1 tl masraf kesiyorlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Mart, 2013, 12:11:11
Bugün ilk alış-verişimi yaptım.

2 isteğim olacak:

50 TL üzeri alış-verişlerde kargo ücretsiz olsun. ;D
Bankamatik ile satın alma mutlaka olsun. Kredi kartını zaten istemeyerek aldım. Sanal kredi kartı olsada çok mecbur kalmadıkça kullanmak istemiyorum. Ayrıca eft ile alış-veriş yapsam, 1 tl masraf kesiyorlar.

sanal kart kredi kartı olarak kullanılmıyor, dilediğiniz miktarı o karta havale yapıp diyelim 50 tl alışverişiniz var 50 tl yatırıp sanal kart bilgilerinizi ödeme ekranına girerek alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Büyülü Rüzgar

www.buyuludukkan.com üzerinden alış-verişlerinizle ilgili sorunları, tavsiyeleri, fikirleri vb. konuları bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

tunaorhun

Biraz önce ilk siparişim geldi. Paketleme ve sipariş hızı çok iyi.
Teşekkürler Büyülü Dükkan

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: tunaorhun - 14 Mart, 2013, 15:50:56
Teşekkürler. Büyülü Dükkan

Çok teşekkür ederiz. Bu yorumunuzla bizleri çok sevindirdiniz. İşimizi güzel yapabiliyorsak ne mutlu bize. Siparişinizi en hızlı şekilde alıcılarımıza ulaştırmaktan yanayız. Çünkü bizler de alış-veriş yapıyoruz ve hoşnutsuz kaldığımız durumları sizlere de yaşatmaktan kaçınıyoruz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: tunaorhun - 14 Mart, 2013, 15:50:56
Teşekkürler Büyülü Dükkan
Katılıyorum.... 8) 8) 8)

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 14 Mart, 2013, 20:27:52
Katılıyorum.... 8) 8) 8)

Gölge Adam'ın da siparişini memnun bir şekilde teslim alması güzel haber. Bizleri sevindirdi. Teşekkür ederiz.

Büyülü Rüzgar

Sitemizde eksik gördüğünüz çizgi romanları başlığımız altında paylaşırsanız, tamamlamaya çalışırız çizgi roman severler.

Büyülü Rüzgar

Alış-Veriş sitemize de yavaş yavaş ingilizce stoğu yapmaya başlamak lazım;
http://www.buyuludukkan.com/m/31/marvel-dc-image-darkhorse-vertigo

çizgiroman

Sitenizi iinceledim fakat neden taksitli satış yok ben diğer sitelerden 12 taksit alım yapabiliyorum.Birde ingilizce çrler çok pahalı amazon da nerdeyse 4 te bir fiyata geliyor.

kalidor

Bu 4'te bir fiyata gelenlere bir örnek verebilir misiniz? Yani link gönderin, inceleyelim.  Kargo parasını ekleyince astarı yüzünü geçmesin ama.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: çizgiroman - 14 Nisan, 2013, 18:03:50
Sitenizi iinceledim fakat neden taksitli satış yok ben diğer sitelerden 12 taksit alım yapabiliyorum.Birde ingilizce çrler çok pahalı amazon da nerdeyse 4 te bir fiyata geliyor.

4 de bir fiyatiysa, siz alip da bana 2 kati fiyatini satabilirmisiniz ?

Siz de her getirdiginiz kitap icin bir kitap bedava almis olursunuz hem, "kazan, kazan" olur ikimiz icinde hem bakin :)

pizagor

Alıntı yapılan: çizgiroman - 14 Nisan, 2013, 18:03:50

Kafaları karıştırmamak adına doğru bilgi paylaşımı yapalım. Amazon'dan arasıra kitap alan birisi olarak şunu söyleyebilirim : Çıplak fiyatta görülen o tatlı %25-35 aralığındaki klasik amazon indirimi üzerine kargo masrafı binince hemen hemen yokolur. Amazon sadece bazen denk geldiğim %45'lik indirimlerde avantajlı olur. Mesela en son üzeri 125$ bir albümün bana maliyeti 198TL oldu ki bu da öyle dörtte birine almak gibi bir durum değil. Tecrübeyle sabittir amazon'dan gelen kitaplar hiç bir zaman hasarsız olmaz, orası burası berelenmiştir, darbelenmiştir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Bir bilen ve yaşayan olarak "herkesi" aydınlattığın için teşekkürler Özgür.

berkuralcan

Alıntı YapTecrübeyle sabittir amazon'dan gelen kitaplar hiç bir zaman hasarsız olmaz, orası burası berelenmiştir, darbelenmiştir.

Tek kişilik tecrübeyi genele bu kadar dramatik vurmamak lazım yahu :D

Onlarca kez alışveriş yaptım Amazon'dan, hiçbir kitabın, hiçbir çizgi romanın hasarlı geldiğini görmedim. Benim tecrübeme sabit olan da tam tersi yönde bir durum yani, biraz şans(sızlık) meselesi bu belki de.