Spider-Sense İle Günün Gelişmeleri

Başlatan Spider-Sense, 10 Mart, 2013, 22:53:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spider-Sense

Kimse de demiyor yeni haberin var mı?

rumar80

HacıGeraltEmmi

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Spider-Sense epeydir ortalıkta yoktun.

Oldukça yeni haber birikmiştir.

Spider-Sense

Dediğim gibi kaynaklarım sağlam bknz: Superman New 52'u YKY satın aldı, ilk haberi bizdeydi. Yarın toplar yayınlarım. 8)

pizagor

Alıntı yapılan: Spider-Sense - 22 Mayıs, 2013, 23:44:38
Dediğim gibi kaynaklarım sağlam bknz: Superman New 52'u YKY satın aldı, ilk haberi bizdeydi. Yarın toplar yayınlarım. 8)

Yarın geçti dostum, ertesi gün oldu :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Spider-Sense

-Flash için görüşmeler sürüyor, yine YKY sanırım.
-Simpsons için çalışmalara başlanmış.
-Gerekli Şeyler yeni bir  manga serisi çıkarabilirmiş.

rumar80

YKY Flash'ı bıraksa da JLA ya da Batman'e dalsaymış ya. Hala daha önceki mesajında olduğu gibi fasikül halinde mi basmaya niyetliler?

dean

Gereklinin şu an en ihtiyaç duymadığı şey yeni bir manga serisidir. 5 tane manga serisi basılıyor hiçbiri de düzene oturmadı.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: dean - 24 Mayıs, 2013, 18:09:24
Gereklinin şu an en ihtiyaç duymadığı şey yeni bir manga serisidir. 5 tane manga serisi basılıyor hiçbiri de düzene oturmadı.

Gereklinin mevcut yayınları yeterli bence. Zaten düzenli yayıncılık konusunda zorlanıyorlar. Ne diyelim kendileri bilir.
Yky ise sadece Superman ile yetinmez inşallah. Diğerlerini de bekliyoruz efendim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Spider-Sense

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Mayıs, 2013, 18:05:24
  YKY Flash'ı bıraksa da JLA ya da Batman'e dalsaymış ya. Hala daha önceki mesajında olduğu gibi fasikül halinde mi basmaya niyetliler?
Sanırım pek bilgim yok o konuda.

sulkesen

ülkemizde malesef 20-30 sayfalık fasüküller tutrmuyor İnşallah kalın kitap formatında basarlar

tommikser

Aslında fasikül iyi olabilir.Uygun bir fiyata gençlerin alabileceği ç r gerçekten çok iyi .5 liralık dergi büyük bir kitleye ulaşabilir.Buda tanınmayı artırır.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Mayıs, 2013, 11:13:06
Aslında fasikül iyi olabilir.Uygun bir fiyata gençlerin alabileceği ç r gerçekten çok iyi .5 liralık dergi büyük bir kitleye ulaşabilir.Buda tanınmayı artırır.
aslında bende Güneş gibi düşünüyorum..tek fasikül;okuyucu resimleri,yazıları ve soru-cevap sayfaları gibi etkinlikleride olsun..  facebook,web sayfası düzenlemeleri ile canlı okur ilişkileri olsun..mevcut yayının şimdiki ve geçmişteki yayın maceraları ile ilgili bilgilerin girilip canlı tutulduğu bir yayın akışı..1000-2000 adet değil kafadan bayilerde de satılacak şekilde 10000 (10 bin!) adetle başlanılan bir dağıtım..alınacak reklamları da biz yazmayalım  ;) ancak bu başlangıç batman ile olsa daha iyi olur gibi geliyor  :-\
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR