MAGIC WIND

Başlatan NIC, 16 Mart, 2013, 17:41:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Hüseyin (Nemo) arkadaşımızın diğer taraftaki haberine göre,Büyülü Rüzgar  Haziran ayında A.B.D'de ilk sayısı ile okuyucularla 32 sayfa renkli olarak buluşacakmış.

Kapak çizeri Zagor'un yeni çizerlerinden Bane Kerac imiş.

rumar80

Farklı bir tarz ile basım ha? Açıkçası merak ettim doğrusu

BAHADIR

32 sayfa ile 132 sayı kaç yılda biter acep...kaba bir hesap 30 yılı aşar...Maşallah...Nazar değmesin...

Okuyun siyah beyaz ne var sanki bir yerinizden bir şey mi eksilir...

hanac

Kapak etkileyici.

Büyülü'nün ilk sayıları çok iyi, tutabilir.

Yayınevini çıkramadım, bilen var mı ?

BAHADIR

EC Amerikanın korku çizgiromanları yayınlayan köklü yayınevi değil mi?...Yoksa benzeri mi... :)

BAHADIR

Hasan açık söyliyeyim orjinal kapağı kullansalarmış çok daha güzel olurmuş...Amerikan amcamlar İtalyan kapakların nesini sevmiyorlar anlamadım...Dark Horse'da yayınladığı bonellileri kendi çizerlerine çizdirtmişti...Bizim 30 yıl önce yaptığımızı yapıyorlar hala... :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: BAHADIR - 16 Mart, 2013, 19:20:25
Hasan açık söyliyeyim orjinal kapağı kullansalarmış çok daha güzel olurmuş...Amerikan amcamlar İtalyan kapakların nesini sevmiyorlar anlamadım...Dark Horse'da yayınladığı bonellileri kendi çizerlerine çizdirtmişti...Bizim 30 yıl önce yaptığımızı yapıyorlar hala... :)
Daha çekici olsun diye herhalde.Ben bu kapağı Türkiyede görseydim yeni bir korku çizgi romanı çıkmış diye kesin alırdım herhalde... ::) ??? :o

hanac

Herhalde bu 32 sayfayı 2.99 $ dan satarlar.

Bir tam sayı 9 $ 'a gelir. Yani 16 TL.

Artık niye bu hesabı yaptıysam  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 16 Mart, 2013, 19:24:41
Herhalde bu 32 sayfayı 2.99 $ dan satarlar.

Bir tam sayı 9 $ 'a gelir. Yani 16 TL.

Artık niye bu hesabı yaptıysam  :)
Hayırdır Hasan Amerikayadamı el atmaya karar verdin... ??? ;D :D

darkwood

Büyülü Rüzgar'ın İtalyada yayınlarını bitirdikten sonra Amerikada yayınlanması gerçekten süpriz bir gelişme.
Amerikada tutulması halinde, ülkemizde de sevilen bu çizgiromanın bir şekilde devamı için yayınevine bir takım fikirler verebilir.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

renkli yayınlarda ne olursa olsun çok çekici yani.belki yeni nesil bu kitapları bu şekilde sever... 8) ::) :D

Nightrain

Orjinalini bassalar, Amerikalı'lar almayacak mıymış?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

ABD de satışa çıkacak olan Magic Wind renkli yayınlanacak.

Tanıtıcı fragman için bkz. aşağıya

Magic Wind | American Edition | Number 1 - Fort Ghost

DAMPYR

Alıntı YapKapaklar her daim renklidir sevgili Kızılmaske. Renkli iç sayfa örnekleri bekliyoruz!

Buyrun sayın Pizagor işte size renkli büyülü rüzgar iç sayfa örnekleri.... 8) :D ;)

Ahmet Oktay

Renklendirmeyi Amerikanlar mı yaptı acaba ? Kim yaptıysa güzel yapmış :)