Kinowa ile ilgili bir sorum var

Başlatan Solomon Kane, 19 Mart, 2013, 18:52:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Mister NO - 21 Mart, 2013, 11:53:46
Altına imzamı atarım yukarıda yazılanların.

Batılılar diye yapılan genellemenin içinde bile farkedilmeyen bir ırkçılık var. Irkçı Batılılar ama mazlum doğulular ifadesi ne yazık ki hiç de masum bir ifade değildir.

Çingene çadırı ya da Çingene bohçası gibi olur bazı şeyler.

Çingene çalar Kürt oynar bazen.

Bazen de ARAP olur köpeğimizin adı.

Pis olur bazen ARAP turistler.

Uyuşturucu satar bazen İstanbul'da genellikle ZENCİLER (Nijeryalılar)

Yani demem odur ki masum değildir hiç kimse ve toplum bu konularda.

Ve katılıyorum burada konuyu uzatmak istemem ve yazarak anlaşmak çok da kolay değil onun da farkındayım. Bir toplantıda daha detaylı konuşmak

umuduyla....

Dolayısıyla çizgiromanda ırkçılık mevzusu söz konusu olduğunda hep yapıldığı üzere Herge'i günah keçisi ilan edip Tenten'i okumamazlık etmeyin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

çizgiroman

Sizleri anlamadım konu nerelere gitmiş .Bir okur sizlerden yardım istemiş siz neden eminim hepiniz biliyor demirbaştan 5 kinowa çıktı diye yazmıyorsunuz .

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiroman - 14 Nisan, 2013, 18:12:50
Sizleri anlamadım konu nerelere gitmiş .Bir okur sizlerden yardım istemiş siz neden eminim hepiniz biliyor demirbaştan 5 kinowa çıktı diye yazmıyorsunuz .
Bunun Demirbaşla bir ilgisi yok bu forumda herkez sorulan soruya zaten elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor... :D >:( :)

Gambit

Alıntı yapılan: çizgiroman - 14 Nisan, 2013, 18:12:50

Bu son cikan 5 kinowa nin 4 tanesi zaten daha once demirbas in bastigi yayinlarin yeni kapaklilari diye biliyorum ben, yanlissam duzeltin lutfen

rumar80

Yanılmıyorsun bro...

Ayrıca tüm yazışmaları Tekrar okudum. Dileyen arkadaş ta okuyabilir. Burada sorulan Aksoy yayıncılığın çıkardığı Kinowa'ların kaç adet olduğudur. Hemen ikinci cevapta değerli Caretta abimiz cevabı vermiş. Sonra yazışmalar Kinowa'dan çıkıp başka yerlere gitmiş.

Kısacası soruya gereken cevap verilmiştir.