Denizli'de Çizgi Roman Satan Yerler Var Mı?

Başlatan Spider-Sense, 20 Mart, 2013, 22:23:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spider-Sense

Evet arkadaşlar. Korsan hariç ve ağırlıklı çizgi roman satan yer biliyor musunuz?

pizagor

Denizli'de kaç"çizgiroman okuru vardır? şeklinde damardan bir soruyla gelsem  :-\ :-\
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Spider-Sense

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Mart, 2013, 22:38:13
Denizli'de kaç"çizgiroman okuru vardır? şeklinde damardan bir soruyla gelsem  :-\ :-\

D&R gibi yerlerde yeni gelen kitapların (500 tane falan) anında tükenmesi sorunun cevabı olur umarım.

pizagor

Dikenleri çıkarmaya gerek yok arkadaşım! sadece genel bir okursuzluk sorunumuz var ve İstanbul dışındaki yerlerde bu daha da fazla hissediliyor. Mesela Bursa'da Çizman var, ben buranın sahibini bir tür Don Kişot olarak görüyorum.

Spider-Sense

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Mart, 2013, 22:48:45
Dikenleri çıkarmaya gerek yok arkadaşım! sadece genel bir okursuzluk sorunumuz var ve İstanbul dışındaki yerlerde bu daha da fazla hissediliyor. Mesela Bursa'da Çizman var, ben buranın sahibini bir tür Don Kişot olarak görüyorum.

Yok ya ne dikeni.  ;D 

pizagor

4.5 milyonluk koskoca Ankara'da bir tane çizgiromanevi gördüm dostum. Albümlerin de 10-15'er gibi rakamlarla geldiğini düşünüyorum. Tabi bir de D&R gibi yerler var ama ne satış yaptıklarını hiç tahmin edemiyorum. Bir de bu tarz kitabevleri samimiyetsiz geliyor bana, bir Büyülü Dükkan, bir Arka Bahçe tadı alamıyorum oralarda...

Spider-Sense

Bende seneye kadar 2 yılda bir gidiyorum oralara.