Superman Yeni Dünya - YKY

Başlatan rumar80, 23 Mart, 2013, 18:10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Earth One'ın ilk cildini bitirdim. Sıfırdan anlatım için güzel bir başlangıç olmuş. Ne olmak istediğine karar vermeye çalışan bir Clark, internet çağında ayakta durmaya çalışan bir Daily Planet ve Kripton'un gerçek yok olma nedeni. Açıkçası beğendim. Şimdi sıra ikinci ciltte. Hem de kötü Parazit. Daha Luthor ve Brainniac ortada bile yok.

emre ozdamarlar

yazari cizeri kimdir Umar abi?

rumar80

Yazarı J Michael'de Straczynski Biz onu daha çok Arkabahçe'nin yayınladığı Örümcek Adam'lardan hatırlıyoruz ama aynı zamanda Jeremiah ve Babylon 5 dizilerinin yaratıcısı.
  Çizeri ise Shane Davis. Kendisi hakkında fazla bir bilgim yok ama...

emre ozdamarlar

Abi kitap bu mu? Earth Two diye aratiyorum, bu cikiyor hep karsima? :)

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Bu Emre. Eşşeklik bende Earth One için Two yazmıştım. Earth 2 ayrı bir seri. Fasikülü olarak takip ediyorum. Orada Superman, Batman ve Wonder Woman yok zaten. Herkesten özür diliyor ve yazımı düzeltiyorum.

emre ozdamarlar

Yok abi ben de bi sasirdim, ariyorum tariyorum, bi yandan cikiyor earth 2 ama tam tutmuyor senin dediginle, neyse simdi taslar yerine oturdu :))

Gambit

Stracynistky yazdiysa okunur zaten bir cizgi roman

Earth one iyidir ama ikinci cildi cok daha iyi bence.  Superman in kendi yargi sistemini degisik bir sekilde isleyisi var ki bayilirim boyle kurgulara

tavsiye edilir

rumar80

İkinci cildi de bitirdim. Gambit çok haklı. Superman'in adalet anlayışı, gizli kimliğinin çabucak açığa çıkması ve Luthor'un ortaya çıkışı...
  Güzeldi. Şimdi sıra Batman Earth One'da

yalcinerol345

Kardeş sitede belirtiğine Göre, Arkabahçe,Superman yayınlayacak.Son zamanlardaki en güzel haber.

hanac

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 28 Mart, 2013, 18:06:21
Kardeş sitede belirtiğine Göre, Arkabahçe,Superman yayınlayacak.Son zamanlardaki en güzel haber.

Spawn olmayınca Superman'e mi geçtiler ?

Daha iyi olmuş.  :)

rumar80

Harun Ça

Yaza doğru geliyor demişler bakalım hayırlısı Spawn gibi tekrar hayallerimiz suyu düşmese bari.

Düzeltme : Scott Snyder'ın yazıp Jim Lee'nin çizecegi yeni seriden (Superman Unchained) bahsediyorlar yani Türkçe değil.

Harun Ça

darkwood

Gerçekleşirse Süperman'ın kesintisiz yayını harika olur.

Darkwood Sakinleri..