Habibi - Flaneur

Başlatan pearl jam, 25 Mart, 2013, 00:43:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Flaneur Comics' den bir müjde daha. Yayına hazırlanıyormuş. Darısı Blankets' in başına.

pearl jam

emre ozdamarlar

Muhtesem bir haber!!!
Helal olsun Flaneur'e, cok guzel bir secim.

emre ozdamarlar

AltEvren'de Berk'in yazisini da okudum, 10 numara tanitim yazisi olmus.

berkuralcan

Teşekkürler Emre :)

Flaneur harika işler yapmaya devam ediyor gerçekten :)

ercoktay

Dün Arka Bahçe de orijinalini gördüm. Cildi filan muhteşem ötesi idi. Fiyatı da 35 dolardı.

Flaneur nasıl çıkartır bilemiyorum ama Gibrat baskısını gördükten sonra güvenim tam.

Tek sorun fiyatı olabilir. Türkiye şartlarının da orijinalinden bayağı bir fiyat farkı olacağını düşünüyorum.

nicholaihel

Ne bundan ne de Blankets'den haber yok hala herhalde :/

pearl jam

Ben de zamaninda heyecanli gibi hemen basligini acmisim   :D

servet bey eskiden ara sira ugrardi buralara. Bildigim kadariyla yeni bir gibrat ve blazing combat yayimlanacak ilk etapta ama ilk elden haber alabilsek daha iyi olur.

kalidor

Servet Bey Flaneur'dan ayrıldı arkadaşlar. Eskiden de olduğu gibi Rıza Bey Flaneur'u devam ettiriyor.
Crom! Ölüleri Say...

ercoktay

Alıntı yapılan: nicholaihel - 11 Kasım, 2015, 00:41:21
Ne bundan ne de Blankets'den haber yok hala herhalde :/

Şaka gibi ama dün gece Servet bey Black Hole, From Hell ve Habibi'nin resmiyle beraber Bekleyenler diye bir twit attı :) Twitleştiş. Fuar geçsin ortalık durulsun yılbaşına kadar saçılırız ortaya dedi :)

Heyecanlıyım :)

https://twitter.com/servetinyeri/status/664177404831748098

Nightrain

From Hell'den umudum var, çıkacak. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Alıntı yapılan: ercoktay - 11 Kasım, 2015, 12:25:43
Şaka gibi ama dün gece Servet bey Black Hole, From Hell ve Habibi'nin resmiyle beraber Bekleyenler diye bir twit attı :) Twitleştiş. Fuar geçsin ortalık durulsun yılbaşına kadar saçılırız ortaya dedi :)

Heyecanlıyım :)

https://twitter.com/servetinyeri/status/664177404831748098

Güzel haberler. Şu soğuk kış günleri geçmeden bir de Blankets patlatsak sıcak sıcak keşke :)

emre ozdamarlar

Su cizimin guzelligine bak arkadas, basilsin tabii.

Yalniz Habibi baya surreal bi kitap, zaman zaman "ne anlatiyo lan bu?" gibi hisler verebiliyor bu yuzden Craig Thompson'dan ilk olarak Blankets basilsa daha iyi olur gibime geliyor.

tamina

habibi'nin türkçe basılma ihtimali gerçekten heyecan verici ve bence blankets'a göre daha doğru bir seçim.

blankets 600 sayfa dolayısıyla baya pahalıya satılacaktır üstelik türk grafik roman okuyucu kitlesine (kitle dediğim de o küçücük, minicik grup işte) pek hitap ettiğini düşünmüyorum. ben kendim çok sevdim gerçi, insanı sinirlendirecek kadar gerçekçi, can sıkıcı, etkileyici, hatta bitirince ağladım :) ama türkiyede blankets gibi, this one summer gibi, sculptor gibi duygusal derinliği olan hikayeler pek ilgi çekmiyor nedense. bu forumda bile bahsettiğim grafik romanların adı dahi geçmemiş hiç.

Nightrain

HC olarakta basilir mi acaba? Gerci çok pahali olur. Ama tekrar basilmayacagi düşünülürse verilen her kuruşun değeceğini düşünüyorum. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"