Sept/Yedi - YKY

Başlatan pearl jam, 25 Mart, 2013, 15:43:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Nisan ayında YKY yeni bir polisiye Frankofon serisine başlıyormuş. İlk maceranın ismi "Yedi Detektif" 64 sayfa olduğu bilgisi verilmiş. ( kaynak : resimliroman ) Bu da demektir ki orijinal boyutta basılacak. YKY çizgi roman çeşitliliğini arttırıyor.

hennessy

YKY'ları yeni yayınlar ile karşımıza çıkıyor. Polisiye hikayelerin Türkiye'de her zaman iyi bir okuyucu kitlesi vardır. Konusunu bilmiyorum ama iyi ise çok zatar. Dikkat ediyorum her yerde Sherlock Holmes kitabı basılıyor. Demekki satıyor. Agatha ve Holmes'İn kitapları isimleri değiştirilip elli kez basılıyor Türkiye'de :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

afu

Sanırım bu seri sadece polisiye konuları içermiyor.
Her sayısında farklı türde (fantazi, bilim-kurgu, tarih vs.) çizgi romanlar ve farlı yazar ve çizerler barındırıyor.
Bunları yayınevinin linkinden fikir edindim ?

http://www.editions-delcourt.fr/catalogue/bd/7_dragons

pearl jam

Alıntı yapılan: afu - 25 Mart, 2013, 16:47:37
Sanırım bu seri sadece polisiye konuları içermiyor.
Her sayısında farklı türde (fantazi, bilim-kurgu, tarih vs.) çizgi romanlar ve farlı yazar ve çizerler barındırıyor.
Bunları yayınevinin linkinden fikir edindim ?

http://www.editions-delcourt.fr/catalogue/bd/7_dragons

Bence doğru fikir edinmişsiniz :) Ben ilk sayı polisiye diye fazla araştırmadan onu seriye bağlamıştım ama böylesi ( her sayısında farklı tür hikayeler ) çok daha güzel.

Yalnız iyi haberlerin ardı arkası kesilmiyor korkmaya başladım  :D

darkwood

YKY kaliteden taviz vermeden uygun fiyatla kitap çıkaran sevdiğimiz bir yayınevi, bu yüzden çizgiroman çeşitliliğini arttırması
çok iyi bir haber. Umarım çizgilerini bozmadan bu çeşitlilik yelpazelerine sürekli yeni bir şeyler katmaya devam ederler.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Güzel ve farklı bir yayına benziyor, ayrıca çizimlerini beğendim.

YKY' yi tebrik ediyorum, daha çok çizgiroman çıkarması dileğiyle :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 26 Mart, 2013, 01:37:46
Güzel ve farklı bir yayına benziyor, ayrıca çizimlerini beğendim.

YKY' yi tebrik ediyorum, daha çok çizgiroman çıkarması dileğiyle :)

degil mi, ben de bayaa begendim cizimleri
arada boyle degisik cizimler guzel oluyor

YKY yi ben de tebrik edeyim, cidden cok iyi isler cikariyorlar, cok saglam ve cesitli bir cizgi roman kitapligimiz olacak sayelerinde

pearl jam

Serinin bugüne kadar çıkan diğer kitapları :

kalidor

Vay vay vay. 7 sabit ama kişiler değişiyor. Güzel konsept, inşallah orjinal boyutta yayınlarlar.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 26 Mart, 2013, 11:30:48
Serinin bugüne kadar çıkan diğer kitapları :

Ben  kapakları göermiyorum  ???

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mart, 2013, 12:25:51
Ben  kapakları göermiyorum  ???
13 tane kapak var ben görüyorum.Senin pc'de bir arıza var sanırım Hasan... ::) :) ;)

HacıGeraltEmmi

Bu 7 leri birilerine önermiştim bir vakit :D kısmet YKY imiş. Yanlız ben seriyi comic diye biliyordum, değilmiş meğerese ;D

gamlıbaykuş

Maalesef kapakları ben de göremiyorum  ???
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

rumar80

"7 hatun" macerasında adı geçen Francis Manapul şu anda DC'de new 52'de Flash'ın kadrosunda. Avrupa'dan Amerika'ya göç var.