Hikayeler - Le Storie / Çizgi Düşler

Başlatan pearl jam, 26 Mart, 2013, 18:18:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

ÇROP' taki habere göre Çizgi Düşler Bonelli'nin Le Storie dizisini de basacakmış.    http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2013/03/cizgi-duslerden-yeni-fumettiler-saguaro.html

Devam eden seriler yerine böyle tek sayılık kitaplar daha çok hoşuma gidiyor. O yüzden piyasada Fumetti bolluğu olmasına rağmen sevindiğim bir haber oldu.

hennessy

Güzel bir haber gerçi Gözler ve Karanlık dışında one shot'ları pek beğenmedim arşivimde saklamadım. Ama bunlarıda okumak lazım hele son resimdeki macera bana göre. Çizgi düşler son zamanlarda bonellinin kalesi olmaya aday inşallah istediği satışlara ulaşırlar.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HayalGücü

Çok güzel bir haber. Mini seri,one shot tarzında, bir öykü üzerinden gidip biten serileri okumayı tercih eden biri olarak heycanla bekliyorum.

gamlıbaykuş

Çizgi Düşler, YKY, Fleanur parlamaya devam ediyor. İlker Özer'e başarılar dilerim. Aslında ben Arkabahçe' den de birşeyler bekliyorum ya hayırlısı bakalım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

2013 yılı çizgi düşlerin daha da yükselme yılı olacak gibi görünüyor.Ama artık biraz frene basmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.Yoksa hali hazırdakı serilerdende olmuyalım diyorum... :-\ :-X :)

İlyas Erkul

Hikayeler; Samurayın Kurtuluşu ve Paris Celladı Çıktı.

hanac

2 kitap birden çıktı demek ki.

Samurayın Kurtuluşu'nun kapağı yok mu ?

Ayrıca sayfa sayısı ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz ?

Teşekkürler.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ağustos, 2013, 14:20:15
Samurayın Kurtuluşu'nun kapağı yok mu ?

Ayrıca sayfa sayısı ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz ?

Facebbok da buldum, 20 TL etiket fiyatı mı ?

s.b

İki kitap tek ciltte birleşik olarak çıkmıştır diye tahmin ediyorum. Malum bizde her kitap dobişko olarak yayınlanıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 30 Ağustos, 2013, 14:24:47
İki kitap tek ciltte birleşik olarak çıkmıştır diye tahmin ediyorum. Malum bizde her kitap dobişko olarak yayınlanıyor.

Sanırım haklısın Sami Abi. Arkalı önlü kapakları kullanmış olabilirler.

Aynı Şangay Şeytanı gibi.

Ama 20 TL etiket fiyatı pahalı.

Çizgi Düşler bu fiyatlarını ayarlamalı.

Ahmet Oktay

Bence de 2 sayı bir arada çıkmış, çünkü sadece bir kapakta hem barkod hem fiyat etiketi hemde adı neyse şimdi aklıma gelmiyor o şey var :D
Fiyatı konusunda birşey diyemeyeceğim sayfa sayısını bilmediğimden. Çizgi Düşler sayesinde yeni bir seri daha yayınlanmaya başladı hayırlı olması, iyi satması ve düzenli olarak tüm yayınların devam etmesi dileğiyle :)

darkwood

Çizgi Düşlerden yeni ve değişik bir yayın daha görmek güzel. Yayınları istikrarlı olarak umarım devam eder.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Cilt izlerine bakılırsa tek kitap bu.Çizgidüşler o kadar açıldı ki dizginleyene aşkolsun. Hangi seri ne zaman çıkacak bir rayına otursa değmeyin keyfimize.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

kandorlu

Paris celladı adlı ilk hikayeyi okudum ve beyendim film bile çekilebilecek başarılı bir öykü şimdide  samurayın kurtuluşu adlı hikayede sıra.

Ben zaten her bölümde ayrı türde hikayeler anlatan serileri severim bu yayını da listeme ekledim devamıda gelirse almayı düşünüyorum.

tommikser

İkinci cilt yakında ;D Hemde çok yakında ;D