Constantine

Başlatan emre ozdamarlar, 28 Mart, 2013, 15:57:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Hellblazer yeniden aramizda. DC seriyi Constantine adiyla bastan baslatiyor. Yazari da Jeff Lemire. Yeme de yaninda yat :)

Nightrain

Ben de Türkiye'de yayınlanacak zannettim. :-\
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Constantine Justice League Dark serisinin de en önemli karakterlerinden. GON'daki arkadaşlara siparişimi verdim bile....

emre ozdamarlar

Renkler biraz fazla canli olmus Constantine icin ama hadi bakalim hayirlisi.

berkuralcan

Eh, Vertigo'dan Mainstream'e tam geçişte normal renklerin böyle olması. Biraz daha az karanlık bir Constantine göreceğiz muhtemelen bundan sonra.

Ama Lemire olduktan sonra problem yok :D

Sakızlı Ohannes Paşa

Bu seriyi iptal ettiler ve yeni bir seri başlattılar: Constantine The Hellblazer adında. Merak ediyorum aslında. Takip edesim var. İlk sayıyı okuma fırsatı bulan oldu mu?

frodo

Evet Aquaman'i sormuştum sırada çok sevdiğim karakterlerden biri olan Constantine var. Türkçe'de görürmüyüz kendilerini bu konuda piyasadan kulağına birşey gelen varsa duymaktan mutlu oluruz.  :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

tenten

Evet John Constantine-Hellblazer'ı Çizgi Düşler basacakmış.
Fakat ne yazık ki Rebirth serisi basılacak. Oysa New 52 ve Rebirth hiç beğenilmedi, Contantine'i sudan çıkmış balığa çevirdiler.
Jamie Delano'nun başlangıç hikâyesinden veya Garth Ennis, Warren Ellis gibi Constantine'i unutulmaz yapan diğer yazarlardan başlatabilseler iyi olurdu.
Rebirth'ü okuyup, Constantine bu muymuş diyecek çok insan olacağını tahmin ediyorum.
Bardağın dolu tarafından da bakılabilir tabii, hiç olmayacağına Rebirth olsun da denilebilir.

frodo

Alıntı yapılan: tenten - 26 Ağustos, 2017, 16:50:29
Evet John Constantine-Hellblazer'ı Çizgi Düşler basacakmış.
Fakat ne yazık ki Rebirth serisi basılacak. Oysa New 52 ve Rebirth hiç beğenilmedi, Contantine'i sudan çıkmış balığa çevirdiler.
Jamie Delano'nun başlangıç hikâyesinden veya Garth Ennis, Warren Ellis gibi Constantine'i unutulmaz yapan diğer yazarlardan başlatabilseler iyi olurdu.
Rebirth'ü okuyup, Constantine bu muymuş diyecek çok insan olacağını tahmin ediyorum.
Bardağın dolu tarafından da bakılabilir tabii, hiç olmayacağına Rebirth olsun da denilebilir.
Durum dediğiniz gibi ise eğer keşki arkabahçenin green lanternı için yaptığı gibi daha geriden başlasalarmış.Ama şuan rebirth öncesi sessizlik kimse geriden gelmek istemiyor belkide.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Geçenlerde bir sitede, 2018'de yayın evleri eş zamanlı olarak Rebirth ciltlerini basacağını yazmıştı. Daha sonra haberi kaldırmışlardı. Constantine'de onlardan biri sanırım? Bende ilk serinin basılmasını çok isterdim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"