Bates Motel..

Başlatan V, 09 Nisan, 2013, 23:15:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Korku-gerilim klasiği Pyscho filminin efsanevi karakteri Norman Bates'in ergenlik maceralarının anlatıldığı yeni dizimiz Bates Motel başladı.

İlk bölümü izledim.Devamı için umutluyum..

"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Hakkında güzel yorumlar okuyorum ben de izlemeyi düşünüyorum, başlayınca yine görüşlerimi yazarım.

kadri kerem

Dizilerle çok aram olmadıgından soruyorum, filmlerin dizilerini yapmak da yeni mi çıktı? Dracula, Sleepy Hallow derken şimdi de bunu gördüm.

Harun Ça

Sezonu bitirdim, Norman Bates hakkında az bilgim vardı keşke önce filmi izleseydim diyorum. Dizi gayet güzel 2. sezonu beklemeye geçtim.

dean

V

"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Bütün izlediğim diziler ard arda başladı izlemeye fırsat olmuyor.

hanac

Bu diziyi izlemeye karar verdim.

Umarım pişman olmam  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 23 Haziran, 2014, 11:33:54
Bu diziyi izlemeye karar verdim.

Umarım pişman olmam  :)
İzle izle pişman olmassın güzel dizi ben Bütün sezonu soluksuz izledim.... 8) :D ;)

kadri kerem

Ben de epeydir dizi izlemeye ara vermiştim. Zaten hiçbir zaman sıkı bir dizi takipçisi olamadım. Bu diziye bir şans vereyim.

hanac

İlk 3 bölümü izledim.

Oldukça iyi gidiyor, izlemeye devam edeceğim.

hanac

İlk sezonu izledim. Sadece 10 bölüm sürdü. Çok iyi başlamıştı ama sonlara doğru tempo çok düştü.

2. sezonu izleyeyim mi diye düşünüyordum ama internetden okuduğum eleştiriler dizinin 2. sezonda daha iyi olduğu yönünde.

Devam edeceğim.

hanac

2. sezon da bitti.

Dizi tam bir ergen dizisine döndü (Gençler kusura bakmasın  :) )

DAMPYR

Aksiyon azaldı diye mi böyle düşünüyorsun Hasan. İleriki sezonlar daha iyi olacak norman öldürmeye başlıyacak

Çünkü 2.sezonun sonunda akıl sağlığı iyiden iyiye bozulmaya başladı.... :D :) ;)

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 08 Temmuz, 2014, 19:04:08
İleriki sezonlar daha iyi olacak norman öldürmeye başlıyacak

Zaten Norman şimdiden epey kişiyi cennete veya cehenneme yolladı.

Daha ne olsun ?  :)