YENİ YAYINEVLERİNDEN BEKLENTİM!

Başlatan yalcinerol345, 14 Nisan, 2013, 12:29:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Süper edisyonlar bekliyorum.Çizgiromanların orijinal boyutlarında basılmasını istiyorum.Batman ve Superman'i HC istiyorum.Fumettilerin(ya da fumetti gibi basılanların) daha güzel kağıda basılmasını istiyorum.
Keşke Conan ve Zagor klasik maceralar daha güzel kağıda basılsaydı.
Yayını aldıktan sonra ,keşke, demek istemiyorum.

aa

Keşke Zagor KM renkli, kuşe kağıda ve büyük boy olarak basılsaydı....
Esse Gesse Hayranı...

altay1944

Yeni yayınevlerinden beklentilerim aynı yayınları çevirip çevirip basmak yerine yeni kahramanlara öncelik versinler.Klasik,klasik dedik durduk italya renkli yayına geçti .Ne yapacağız şimdi.Haydi sil baştan tüm zagorları renkli topla mı yapacağız.Gündemi takip edelim yeter.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

çizgiroman

Bence bu kadar dar bir kitlede çok fazla kitap çıkmakta bu işin sonu ne olacak artık herşeyi alamamaktayım.Mecburen eleme yapmaktayım.Biraz old fumetti biraz comics biraz manga biraz orjinal comic elimde eski seri varsa da almıyorum.Yer kalmadı yer sizler ne yapmaktasınız bir tüyo verin arkadaşlar.

abselemon

Dijital olarak eserlerin hazırlanmasını istiyorum. Çizgi romana evde yer ayırmak yerine dijital olarak bilgisayarımda ulaşmak istiyorum.

DAMPYR

Yayınları zamanında ve özenli çıkarmalarını istiyorum... :D 8) ;)

connyapku

darkwood

Düzenli ve orjinaline sadık kalınarak, iyi çeviri ve baskıyla yayınların serilerinin sonuna kadar yayınlanması, 3-4 hikaye bir arada basılan kitaplarda ara kapakların heba edilmemesi..
Darkwood Sakinleri..

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: çizgiroman - 14 Nisan, 2013, 18:18:43
Bence bu kadar dar bir kitlede çok fazla kitap çıkmakta bu işin sonu ne olacak artık herşeyi alamamaktayım.Mecburen eleme yapmaktayım.Biraz old fumetti biraz comics biraz manga biraz orjinal comic elimde eski seri varsa da almıyorum.Yer kalmadı yer sizler ne yapmaktasınız bir tüyo verin arkadaşlar.

volkan baslıgının altından....
yeni sayı 16 tl aldım yaklaşık 1500 tl lik alım yaptım.Daha sonra diğer çr dükkanlarına gidip fiyatlara baktım ve aldıklarım yaklaşık 2000 tl tutuyor.
Yani ben 500 tl tasarruf yaptım.Ve hala anlamış değilim bu fark nasıl olmakta .Ya cem beyde bir hata var yada diğer satıcılarda yada siz çr

Dostum bu kadar alısverıs yapıpta birde eleme yapıyosan helal olsun sağlam okuyucusun  ;D  ;D  ;D tbr.ler