ZONA X (X BÖLGESİ) - Çizgi Düşler

Başlatan s.b, 14 Nisan, 2013, 22:09:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Martin li olan ilk 2 hikaye, Zona X i nasıl yayınlanacağı konusunda, yayıncı ile Martin arasında geçen hikayelerden oluştuğu için bir hayli monotondu.
Bunlardan sonraki Martin'siz olan üçüncü hikaye "Godzilla Operasyonu" ise kendini okutturduğunu ve beğendiğimi söyleyebilirim.

Bundan sonra yayınlanacak yeni hikayelerde ise yine Martin siz olacağı için, daha fazla beğenilerin olacağını düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Kitabın ilk küçücük hikayesinin bir istakoz üzerine kurulu olabileceğini kim düşünebir ki?
_Herkes... Herkesi birbiri ardına içeri aldılar. Şu son ikisi... Onları alıp götürürlerken gördüm.

Ya, işte bunları bir istakoz düşünüyor. Korkmayın canım. Sadece 8 sayfalık kısa bir giriş bu.
Ama beklentinizi fazla yüksek tutmayın derim.

Martin'in kendi anlattığı hikayeler. Kiminde kendisi de var. Fakat ben Martin'in olmadığı hikayelerin ötekilere göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

İki ayrı yerde Zona X olduğuna göre bu çizgi roman süper beğenildi demektir. Birkaç başlık daha açalım.
Zona X i birleştirsek iyi olacak.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

s.b

Pulluk

Ülkemiz ÇR piyasasına taze bir soluk oldu vallahi bu albüm. Ben de gayet beğenenlerdenim :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

DAMPYR

Sanırım bundan sonraki sayılarda Martin Amca pek yok .ilk seride Martine bağlı bir seri olduğunu anlatmak için Martini koymuşlar diye düşünüyorum... ??? ::) :D

HacıGeraltEmmi

Bugün biraz inceledim belki alırım diye, ama cık! Martin'i oldum olası pek tutmamışımdır zaten. Gereksiz bir girişim olmuş demek istemiyorum lakin öyle gibi sanki. Neyse umarım satışları iyi olur ve yayıncısının yüzünü kara çıkarmaz. Malum yayıncılarımız çok açılınca kötü bir geri dönüşün faturasını severek takip ettiğimiz kahramanlara yansıtıyorlar. Umarım yanılırım.

DAMPYR

ikinci sayıyı bekleyin onun daha iyi olacağına ben inanıyorum.Bu zona x serisini yayınlansın diye daha önce çok istemiştik unutmayın... ::) 8) :D

Gambit

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Mayıs, 2013, 00:16:38
Bugün biraz inceledim belki alırım diye, ama cık! Martin'i oldum olası pek tutmamışımdır zaten. Gereksiz bir girişim olmuş demek istemiyorum lakin öyle gibi sanki. Neyse umarım satışları iyi olur ve yayıncısının yüzünü kara çıkarmaz. Malum yayıncılarımız çok açılınca kötü bir geri dönüşün faturasını severek takip ettiğimiz kahramanlara yansıtıyorlar. Umarım yanılırım.

Martin i 2-3 yildir almiyorum artik, gayetderahatim memnunum bu kararimdan

Arada sirada yeni sayilardan cok merak ettigim olursa aliyorum ama artik omrunu tamamladi ii sanki MM

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Mayıs, 2013, 12:51:17
Martin i 2-3 yildir almiyorum artik, gayetderahatim memnunum bu kararimdan

Arada sirada yeni sayilardan cok merak ettigim olursa aliyorum ama artik omrunu tamamladi ii sanki MM
Tamamlamak ne kelime emekli olma zamanı geldide geçiyor yani... ;D :D ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 13 Mayıs, 2013, 19:40:42
Tamamlamak ne kelime emekli olma zamanı geldide geçiyor yani... ;D :D ;)

Zona x Marti amacanın emeklilik maceraları olarak kabul edilebilir.
Zira Marti amcanın, fiili kendi maceralarından değil, anlattığı hikayelerden oluşmaktadır.
Yaşlanınca insanın yapamadığı şeyler diline vururmuş.  ;)  :D  :P
Darkwood Sakinleri..

HayalGücü

Ben gayet beğendim. Bölümler ilerledikçe güzel hikayeler karşımıza çıkacaktır.

Özellikle mini hikayeleri-serileri seviyorum. Çünkü kahraman hikayeleri gibi olmayabiliyor. Sonu mutlu-mutsuz son bitebiliyor. Böyle olunca daha meraklı okuyorsun.

DAMPYR

Zaten ilerki sayılarda Martin sadece anlatıcı rolünde. o yüzden değişik bir seri olduğunu söyleniyor .kısa kısa hikayelerden oluşuyormuş.Meraklıları için iyi... 8) ::) :D

kalidor

İlk macerayı okurken sıkıntıdan bayılıyordum, diğer ciltleri yorumlar olumlu gelirse alacağım.
Crom! Ölüleri Say...