Martin Mystere Efsanevi 8 .sayı

Başlatan altay1944, 21 Nisan, 2013, 23:07:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Buyrun sessiz sedasız çıkmış...

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

seastar1000

maceraperest e tesekkurler edıyorum ellerıne saglık uzun zamandır beklıyorduk bu maceraları
7.cılt fıyaskosundan sonra ılac gıbı gelecek umarım yarın satısta olur

altay1944

Alıntı yapılan: seastar1000 - 21 Nisan, 2013, 23:14:27
maceraperest e tesekkurler edıyorum ellerıne saglık uzun zamandır beklıyorduk bu maceraları
7.cılt fıyaskosundan sonra ılac gıbı gelecek umarım yarın satısta olur

Alıntıladığım kaynak izmirde satışa çıktığını piyasaya haftaya verileceğini söyledi.Bende bekleyenlerdenim.
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

hennessy

Efsane serilere bir türlü ısınamadım bakacam beğenen olursa alırım belki.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Okuduğum bir seri ve  alınacak kitaplar listeme ekledim bile.
Forever..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Allah'tan Oğlak yayınlarına para vermiyorum. Yoksa ilk macerayı okur okumaz kendi kızardım. Hem sevmiyorum diyor hem de alıp sokağa para atıyorsun diye...
   Wimbledon gibi bir klasiğe bile gizem sokmaya çalışmaları yetmiyormuş gibi Martin'in mızmızlanmaları da adamı sıkıyor artık.
   Umarım ikinci macera daha düzgündür. Güzeldir diyemeyeceğim, çünkü bu seriden her halükârda umutsuzum.

altay1944

Mister noları kendi yerinde zagorları kendi yerinde arkadaşlar değerlendirsin .merak ettim oğlak texlerden vazgeçti ise oğlakda basılan bu efsane sayılar ne olacak acaba? Veya tam emin değilim zagor,mister no,tex ve martinlerin efsane dediğimiz bu formatından basılacak başka sayılar kalmadı mı?
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: altay1944 - 16 Mayıs, 2014, 13:40:39
Mister noları kendi yerinde zagorları kendi yerinde arkadaşlar değerlendirsin .merak ettim oğlak texlerden vazgeçti ise oğlakda basılan bu efsane sayılar ne olacak acaba? Veya tam emin değilim zagor,mister no,tex ve martinlerin efsane dediğimiz bu formatından basılacak başka sayılar kalmadı mı?

Bildiğim kadarıyla Mister No'nun yan serileri tamamen yayınlandı bizde, bunun yanısıra Zagor ve Tex'in yan serilerinin (Efsanevi Maceralar adı altında yayınlanan Maxi ve Special) telifi de Çizgi Düşler'e geçti diye biliyorum ama Martin hakkında bir bilgim yok.

DAMPYR

hepsi Çizgi Düşlere geçmiş bildiğim kadarıyla... :D :) ;)

altay1944

italya aldı başını gidiyor...Ülkem yayınevlerinden ses seda yok...Hadi yaza ümidim yok fuara bir sürpriz olur mu?
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Seriler Çizgi Düşlere geçtiyse mutlaka o sayılara bizi yetiştirirler merak etme.... 8) :o :D

köstebek

Sevgili John Doe,

sizi fumettisiz bırakmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ama fumettilerin çok az sattığı düşüncesiyle pek çok yayınevinin bu türü bıraktığı günümüzde gerçekten boy boy bir sürü sorunla uğraşıyoruz. Ayda 9 kitaba değin çıktık. Ama pek çok seride epey gerilerdeyiz.
Yine de merak etmeyin. Sonuna kadar gideceğiz. Martin Amca birkaç ay içinde ziyaretinize gelecektir...

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 02 Temmuz, 2014, 22:28:55
Sevgili John Doe,

sizi fumettisiz bırakmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ama fumettilerin çok az sattığı düşüncesiyle pek çok yayınevinin bu türü bıraktığı günümüzde gerçekten boy boy bir sürü sorunla uğraşıyoruz. Ayda 9 kitaba değin çıktık. Ama pek çok seride epey gerilerdeyiz.
Yine de merak etmeyin. Sonuna kadar gideceğiz. Martin Amca birkaç ay içinde ziyaretinize gelecektir...

Biz 6 ayda bir cilde razıyız, yoğun periyod beklentimiz yok... Birkaç ay çok değil de Presstij'in matbaasında bastırmayın aman diyeyim 1 seneye göremeyiz sonra...

DAMPYR

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 06 Temmuz, 2014, 18:05:26
Biz 6 ayda bir cilde razıyız, yoğun periyod beklentimiz yok... Birkaç ay çok değil de Presstij'in matbaasında bastırmayın aman diyeyim 1 seneye göremeyiz sonra...
onun kağıdı iyi değildi Çizgi Düşler iyi kağıda basıyor.... 8) ::) :D