MARTİN MYSTRE-ORJİNAL SERİNİN YILDÖNÜMÜ

Başlatan yunusmeyra, 26 Nisan, 2013, 11:41:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

1982 nisan ayı..bonelli bambaşka içerikte bir seriye başlıyor..bizde de çok geçmeden (84 yılıydı galiba..)"atlantis" adıyla yayınlanacak seri ,bonellinin western dışındaki kalıcı ve önemli serilerininde habercisi..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

alan ford

İyiki doğdun Martin ve Java ve hatta Sergej demek düşer bizede o zaman. Atlantis dönemi kitaplarını kaç defa dönüp dönüp okudum hatırlamıyorum. Gerçekten muhteşemdiler.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

İlk aldığım ve okuduğum macera New York vampiri idi. Kapaktaki açıklamalar ile hemen beni kendine bağlamıştı. İkinci serinin yayına başladığını Tay gazetelere reklam vererek duyurmuştu. Scanner macerası da aynı heyecanla alınıp okunmuştu.

Yıllarca peşinden koştuğum bir kahramanı artık aramıyorum bile. Bunu sağlayan "yeni" yazarlara teşekkürler.

Yine de nice yıllara İhtiyar Marty amca!

hennessy

Bugün çizgi romana dönmemi sağlayan Martin amca iyiki varsın
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

altay1944

Teksas ve tommiks hiç bir zaman favorim olmadı.Bir çok arkadaşım o çizgiromanların peşinden koşarken ben tarkan -karamurat ve karaoğlanlarla ilgilenirdim.Sonra birgün martin/atlantis çıkageldi.Ve italyan çizgiroman aşkım başladı.Belkide aynı meslak erbabı olmamız benzer konuları araştırmamız etken olmuştur.Kimbilir.(Arkeoloji eğitimi aldım)
Castelli bir başka idi kuşkusuz ama yenilere de şans tanımak lazım.Martin iyidir iyi.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Her ne kadar eski aksiyon ve heyecanı kalmasada yıldönümü kutlu olsun... 8) :D ;)

darkwood

Ne demişler Martin forever.
Tay yıllarından başlayıp, hala severek takip ettiğim Marti amcanın yeri her zaman başkadır.
Nice yıllara ve keyifli maceralara..
Darkwood Sakinleri..

s.b

Tay Yayınlarının yayınladığı ilk sayıyı okuyarak seriye başlamıştım. Okur okumaz "ulan ne güzel çizgi roman" diye düşünmüştüm. Bir anda en çok beğendiğim 1. çizgi roman olmuştu. 
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN