Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Ilhan i sever, azmini takdir ederim ama Tarkan Kurt a kailmamak elde degil

Oncelik istikrar benim icin, efsane duruyorken legs veya cassidy ... Almam

kalidor

Legs zaten Nathan Never özel albümlerin içerisinde yayınlanıyor. Bu aynı seri değil mi? Bence de Efsane'ye ve Durango'ya öncelik verilmeli.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Legs'in ayrı serisi vardı Fatih. Nathan speciale'de yayınlanan maceralar o kitaba özel maceralar. Tıpkı Kazmakürek Bill maceraları gibi...

sulkesen

Nathan Never'in çok az sattığı bir ortamda(yanlış hatırlamıyorsam İlker bey 500 veya 1000 adet basıyor) Legs'in satacağına inanmıyorum . çünkü Legs Nathan ın bilindiği gibi yan karakteri olaylar zaman vb. her şey aynı.Fakat ellerinde Durango , Legend gibi iki tane çok çok önemli ve çok çok güzel seriler var biraz reklemla satışlarının iyi olacağına en azımdan Legs'ten iyi satacağına inanıyorum

altay1944

Legs'in kendine ait serisini tüm kitaplarını inceleme şansım oldu açıkcası bir demian veya cassidy dururken İlhan beyin bu hamlesini pekte iç açıcı bulmadım.Çizgilerle daha çok manga tarzının denendiği bir seri olup aksiyonu bol derinliği az bir seri.Bol şans dilemekten başka elimden pek bir şey gelmiyor.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Gambit

Sulkesen ben sahsen senın ıddıanı teyıt edebılırım. Legs benim hic ama hic ilgimi cekmiyorken, efsaneyi veya durango yu dusunmeden alirim

pearl jam

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mayıs, 2013, 16:41:58
Sulkesen ben sahsen senın ıddıanı teyıt edebılırım. Legs benim hic ama hic ilgimi cekmiyorken, efsaneyi veya durango yu dusunmeden alirim

Aynı durumdayım

V

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Alıntı yapılan: V - 14 Mayıs, 2013, 17:11:04
+1

Legs'ten şahsen pek hazzetmiyorum. Ama seride lezbo sahneler felan işleniyorsa o zaman satış rekorları kırar  :P
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

Nerdeyse haziranın ortalarına gelmek üzeriyiz.Önce büyülü bir hamle ile kızılmaskeyi çıkardı şimdi sırada prestij diyerek sorsam yayınlardan bir haber var mı diye.
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

altay1944

Haziran bitti temmuzun 20 sine gedik ama yayınlardan çıkanı bırakın en küçük açıklama bile yok.Ne zaman çıkacak diye yineleyeyim.Bakalım bir açıklama gelecek mi...
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

gamlıbaykuş

Prestij neredeyse kendini unutturdu. Güzel yayınları vardı, kaliteli işlere de imza attılar; lakin devamı gelmedi.

Ben en çok Hızır Bey'in yayınlanmasını istiyorum. Türk çizgi romanları neredeyse hiç yok. Bir iki sayı yayınlananların da devamı nedense bir türlü gelmiyor.

Hayatında ilk defa çizgi roman okuyacak olan bir arkadaşım o kadar kitap içinden gitti Hızır Bey'i seçti. Ve sürekli bana soruyor devamı gelir mi diye.

Umarım Hızır Bey ve diğer yayınları ile birlikte Prestij yeniden dönüş yapar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Cassidy ve Nick Raider'a sevinmiştik ama onlarda hayal olacak galiba... :-\ :P ::)

Solomon Kane

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 20 Temmuz, 2013, 21:56:11
Prestij neredeyse kendini unutturdu. Güzel yayınları vardı, kaliteli işlere de imza attılar; lakin devamı gelmedi.

Ben en çok Hızır Bey'in yayınlanmasını istiyorum. Türk çizgi romanları neredeyse hiç yok. Bir iki sayı yayınlananların da devamı nedense bir türlü gelmiyor.

Hayatında ilk defa çizgi roman okuyacak olan bir arkadaşım o kadar kitap içinden gitti Hızır Bey'i seçti. Ve sürekli bana soruyor devamı gelir mi diye.

Umarım Hızır Bey ve diğer yayınları ile birlikte Prestij yeniden dönüş yapar...

İlhan abiye yakınlığımdan dolayı cevap verme hakkı gördüm kendimde :) İlhan abinin şu sıralar hayatındaki her şey olumsuz gidiyor ne yazık ki :( hal böyle olunca işleriyle pek alakadar olamıyor. Hızır Bey konusunda da yanlış bilmiyor isem sırada çıkacak olan kitaptaki yaklaşık 12 sayfa tahrip olmuş vaziyette. Yani asıllarına ulaşılamıyor. Yine söylüyorum yanlış bilmiyor isem. Diğer basacağı kitaplar hakkında görüşmeleri ve fikirleri devam ediyor. Ama gerçekten burada anlatamayacağım konularda sıkıntıları var. Tabi ki başlıca sebep tahmin edileceği gibi maliyet konusunda. İlginiz adına İlhan abinin ağzından teşekkür ediyorum. Ama her söylediğim olumsuzdu kusura bakmayın
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

DAMPYR

çok üzüldüm durumu en kısa zamanda düzelir iğişallah.Biz biraz daha beklemeye razıyız.... ::) :-\ :(