Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 21 Temmuz, 2013, 03:25:46
İlhan abiye yakınlığımdan dolayı cevap verme hakkı gördüm kendimde :) İlhan abinin şu sıralar hayatındaki her şey olumsuz gidiyor ne yazık ki :( hal böyle olunca işleriyle pek alakadar olamıyor. Hızır Bey konusunda da yanlış bilmiyor isem sırada çıkacak olan kitaptaki yaklaşık 12 sayfa tahrip olmuş vaziyette. Yani asıllarına ulaşılamıyor. Yine söylüyorum yanlış bilmiyor isem. Diğer basacağı kitaplar hakkında görüşmeleri ve fikirleri devam ediyor. Ama gerçekten burada anlatamayacağım konularda sıkıntıları var. Tabi ki başlıca sebep tahmin edileceği gibi maliyet konusunda. İlginiz adına İlhan abinin ağzından teşekkür ediyorum. Ama her söylediğim olumsuzdu kusura bakmayın

Umarız İlhan abi sıkıntı ve sorunlarını bir an önce halleder. Allah kolaylık versin.

Hızır Bey ile ilgili de bir şey sormak istiyorum : 12 sayfalık tahribatı olan bir sayıdan bahsediyorsunuz. Peki bu 12 sayfa eski kitaplardan ya da internet taramalarından tedarik edilip basılamaz mı veya bu sayı atlanıp (sonraya bırakılabilir) başka bir macera yayınlanamaz mı?

Bizimde güzel kahramanlarımız var umarım onların da piyasada arttığını başarılı yerlere geldiğini görürürüz.

İllaki her zaman eski yayınlar olsun demiyorum. Keşke yeni yazar ve çizerler ile yeni kahramanlarımız çıksa, bu konuda bizim de sektörümüz gelişse çok güzel olur...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

İlhan'ın aradığı eksik sayfalar Türkiye Çocuk'ta yayınlanmışsa bulma şansımız yüksek..
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Ben daha önce İlhan'ın Hızır Bey kitaplarını basmak istediğini fakat elindeki arşivlerin ve orjinallerin kısıtlı olduğunu yazmıştım.

Bu yüzden  elinde Türkiye Çocuk dergisi olanlardan bu konuda yardım istemiştim,halen bu istek geçerlidir arkadaşlar.

Bende Ekrem gibi Türk çizerlerin yaptıkları işlerin kitap olarak basılıp yayınlanmasını istiyorum.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: haysat - 22 Temmuz, 2013, 19:55:37
Ben daha önce İlhan'ın Hızır Bey kitaplarını basmak istediğini fakat elindeki arşivlerin ve orjinallerin kısıtlı olduğunu yazmıştım.

Bu yüzden  elinde Türkiye Çocuk dergisi olanlardan bu konuda yardım istemiştim,halen bu istek geçerlidir arkadaşlar.

Bende Ekrem gibi Türk çizerlerin yaptıkları işlerin kitap olarak basılıp yayınlanmasını istiyorum.

O zaman elinde Türkiye çocuk dergisi olan arkadaşlardan rica edelim bir kez daha...

Gambit

Ben de Hizir Bey in bayaa bir orjinal sayfasi var

Ilhan hangi sayfalar eksik bana soylerse, hangi maceradan, o sayfalar bendeyse tamamlayabiliriz cok rahat

Solomon Kane

Alıntı yapılan: Gambit - 22 Temmuz, 2013, 23:21:13
Ben de Hizir Bey in bayaa bir orjinal sayfasi var

Ilhan hangi sayfalar eksik bana soylerse, hangi maceradan, o sayfalar bendeyse tamamlayabiliriz cok rahat

herkese öncelikle teşekkürler. Yarın arayıp öğrenmeye çalışırım. öğrenirsem sizlere de ulaştırırım .
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

darkwood

İlhan geçen yıl çeşitli aksaklıklardan fuara yetişmeyen Efsane'yi ve Durango'yu fuara yetiştirmek istediğini söyledi.

Öncelikle Efsane ve Durango'yu bekliyorum, sonra yetişirse yeni frankofonları.  8)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Durango çıkmasa da olur diyerek şimşekleri üzerime çektikten sonra en az 3-4 sayı Efsane beklediğimi belirteyim.

Bunları bitirdikten sonra şöyle bir program izlesinler lütfen ;D :D

Önce Buddy basılıp bitirilsin

Sonra Orbital

Geriye kalanlar zaman içerisinde, gerek görülürse, ihtiyaç duylursa...

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 23 Temmuz, 2013, 02:15:06
herkese öncelikle teşekkürler. Yarın arayıp öğrenmeye çalışırım. öğrenirsem sizlere de ulaştırırım .
Mesajını yeni gördüm Süleyman. Eksik sayfaları en kısa sürede özel mesajla bildireceğim sana.

altay1944

ilhan beyin sanırım hiç vakti yok ki foruma girip bir anlık mesaj bırakıp gitmiş.

Yayınları konusunda herhangi bir açıklama yapmamış.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hipnoz - 31 Temmuz, 2013, 15:27:21
Mesajını yeni gördüm Süleyman. Eksik sayfaları en kısa sürede özel mesajla bildireceğim sana.

İlhan abi bir an önce bekliyoruz, inşallah bir sıkıntı çıkmaz :)

İlhan Yılmaz

Legs Weaver çok yakında aramızda....

Mister NO

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir