Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Arkadaşlar merhaba,

Detaylarını vermeyeceğim ama son derece ciddi ailevi sorunlarla karşı karşıyaydı İlhan en son. O sorunları aşmak için verdiği çaba işlerine yansıdı. Belki bu açıklamama içerleyebilir ama her ne kadar okurları ilgilendirmese de yaşanan sorunlar bunlar.

Umarım toparlar da fumettileri tamamlar. Özellikle Cassidi'yi çok sevdim, istiyorum :)

Mrtekin

Ümit bey, aciklama icin cok tesekkur ederim. Ben, destek icin prestijden cikan tum yayinlari almistim ama artik bu saatten sonra prestije cok guvenimin kaldigini soylersem yalan soylemis olurum.

İnsallah, ilhan bey, toparlar. Basarili olmasini gercekten cok isterim.

Herseye ragmen, Prestij yayinlarina verilen paranin da bosa gittigini soyleyemem. Basta durango ve efsane olmak uzere, baskilar guzeldi bence. Keske devami gelse...
They drew first blood...

Kerimoğlu

Temmuz sonunda 2 sayı birden çıkacak haberi gelmişti en son... Şaka gibi... Çizgi Düşler ilk sayılar dahil seriyi bassın, aldığım sayılar dahil ikişer tane alacağım Cassidy'i söz! Bu nasıl bir yayıncılık anlayamadım? Bir kere çizgi roman piyasası belli. Bu piyasanın dışında bir insan değil yayıncı da. Dağıtım kanalları belli. Satış rakamları belli. Başarılı olmanın, en azından ortalama bir yayıncılığın reçetesi de ortada. Ben bu yayıncının bu başarısızlıklarını anlayamıyorum...

Solomon Kane

yazıp yazıp siliyorum. Biraz daha zorlayın lütfen. Ama tek diyeceğim
Beğenmeyenler lütfen yayın evi açsınlar ve kendileri çizgi roman bassınlar. Başkada bir şey demiyorum.
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

DAMPYR

Bence prestij yayın çıkarmasın hep yarıda kalıyor.bari Cassidy'i tamamlasaydı şunun şurasında 18 sayı ya.... :-\ :'( >:(

HacıGeraltEmmi

Piyasada çıkan herşeyi alıyor musunuz arkadaşlar? Hem zamanım, hem de bütçem yetmiyor artık. Bunca yayının arasında birisi geç çıkıversin, bence mahzuru yok.
Çıktığında alır okurum. Herşey imkanlar dahilinde yapılabilir, İlhan arkadaşımız bu işe ciddi gönül verenlerden bir tanesi, zamanında çıkarmayı en az bizim kadar istiyordur eminim.

pardus88

keşke üç yayını birden çıkarıcağına  cassidy bitirip sonra diğerlerine başlasaydı.

hanac

Bayram sonrası 3. sayıları bekliyoruz artık.

Ya da Cassidy 3. , 4. ve 5. sayıları bir arada bassınlar  :)

Solomon Kane

Alıntı yapılan: designer73 - 30 Temmuz, 2014, 00:26:06
Piyasada çıkan herşeyi alıyor musunuz arkadaşlar? Hem zamanım, hem de bütçem yetmiyor artık. Bunca yayının arasında birisi geç çıkıversin, bence mahzuru yok.
Çıktığında alır okurum. Herşey imkanlar dahilinde yapılabilir, İlhan arkadaşımız bu işe ciddi gönül verenlerden bir tanesi, zamanında çıkarmayı en az bizim kadar istiyordur eminim.

ayakta alkışladım bu yorumu ( samimiyim)

Sinan Başak

Samimidir, samimi değildir, iyi niyetlidir, değildir, bunlar çok mu önemli? Neticede ne niyetli olursa olsun, hangi yayına el attılarsa beceremediler ve yayınlar piç oldu.

Mrtekin

Durangoyu çıkartsınlar, sevinçten ne olurum bilmiyorum:-)

Hayırlısı...
They drew first blood...

DAMPYR

Çıkarsalar ne olacak oda yarım kalır.... :-\ :( :o

Mrtekin

Cassidy ve durango yu, çizgi düşler devam ettirse, keşke.
They drew first blood...

Mrtekin

3. Ciltleri beklemedeyiz. Hadi Presstij, sen de, sahalara dön.
They drew first blood...

Solomon Kane

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 31 Temmuz, 2014, 19:55:25
Samimidir, samimi değildir, iyi niyetlidir, değildir, bunlar çok mu önemli? Neticede ne niyetli olursa olsun, hangi yayına el attılarsa beceremediler ve yayınlar piç oldu.

:) iade edin ve bu çizgi roman deneyimi sizin için yaşanmadı farz edin :) belki başka bir yayın evi toptan çıkarır da piç olmaktan kurtulur o zaman gönül rahatlığıyla okursunuz :) bizde sizin oturduğunuz yerden söylenmelerinize katlanmamış oluruz :)