MAYIS 2013

Başlatan haysat, 02 Mayıs, 2013, 20:22:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Yürüyen Ölüler Bölüm:14 / Çıkış Yok

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Lone Wolf and Cub / Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:4
Çan Bekçisi

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Büyülü Rüzgar Sayı: 128 / Şeytan Yolu

Martin Mystere Sayı: 134 / Gün Batımı Tanrıları

Martin Mystere Özel Sayı Cilt: 1 / Balonların Esrarı

haysat

Yapı Kredi Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Uzun Kuyruk Marsupilami Sayı:3 / Uzun Kuyrukun Peşinde

gamlıbaykuş

Cem Demirbaş, Altın Madalyon facebook sayfamızda Mandrake 5 ve Yüzbaşı  Volkan 4' ün kapaklarını paylaşmış. Kapaklar yine Aslan Şükür imzalı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

s.b

Kapaklar yamuk durmasın. Bak Abdullah çok pis bakıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

haysat

Akıl Çelen Kitaplar / Çizgi Roman Dizisi
A Game Of Thrones: Taht Oyunları 1. Cilt

ENTRİKA
BAŞTAN ÇIKARMA
İHANET
YEDİ AİLE BİR TAHT

OLAĞANÜSTÜ ÇİZGİLERLE "A GAME OF THRONES: TAHT OYUNLARI" BAŞLIYOR...

A Game of Thrones: Taht Oyunları, G. R. R. Martin ve fantastik romanların bir başka ustası Daniel Abraham tarafından romanın aslına sadık kalınarak uyarlandı ve Tommy Patterson'un olağanüstü çizgileriyle görsel bir şölene dönüştürüldü.

Her karesi bir poster niteliğinde olan çizgilerle A Game of Thrones: Taht Oyunları'nı keyifle okuyacak ve kitaplığınızda yıllarca saklayacaksınız.

A Game of Thrones: Taht Oyunları hayranları ve çizgi roman hayranları için tam bir hazine.

haysat

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı : 7

Örümcek Adam Cilt :9 -- 7/24

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
Klasik X-Men Sayı:4

Hellfire Kulübü, Sentinellerin de yardımı ile X-Meni yeryüzünden silmeye geliyor. Bunu yaparken White Queenin dahiyane planını kullanıyorlar. O sırada ise dünyamıza doğru yol alan Shiar filosu bir tehdit mi yoksa bir kurtuluş mu? X-Men tekrar Shiar İmparatorluğu ile karşı karşıya geliyor. Ve Charles büyük aşkı Liandraya kavuşabilecek mi? Ayrıca X-Men daha önce karşılaşmadığı iki büyük düşman ediniyor: Dracula ve Belasco.

Strom, Cyclops, Nightcrawler, Kitty Pryde, Collosus ve Wolverine. Atomun Çocukları. Onlar Dünyanın kötülük karşısındaki tek umudu.

Onlar Acayip X-Men.

haysat

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Julia Sayı:3
Son Randevu / Kırık Ayna / Sevgili,Sevgili Arkadaşım

haysat

Desen Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Spirou ve Fantasio Sayı:6 / Z'nin Gizli Yüzü

Eski dostlarımız Spirou ve Fantasio yeniden aramızda!

Spirou efsanesi 75. yılını kutluyor!..
1938'den beri Avrupa'nın en popüler çizgi roman klasiklerinden biri olan Belçika menşeli Spirou ve Fantasio, çizgi roman dünyasının dâhi çocukları Yoann ve Vehlmann'ın elinden çıkan yepyeni maceralarıyla karşınızda!

Güçlü sezgilere sahip araştırmacı muhabir Spirou, öfkesi burnunda muhabir Fantasio ve huysuz sincap Spip ile heyecan verici bir serüvene hazır olun!

Spirou ve Fantasio bu kez de Ay'dalar! Zorglub tarafından uyutularak habersiz bir uzay yolculuğuna çıkarılan kahramanlarımızı Ay'ın hiç görünmeyen yüzünde esrarengiz bir mücadele bekliyor. Dünya bir gün yaşanmaz hale geldiğinde Zorglub'ın efsanevi planı devreye girerek; Ay'da kurulan süper lüks bir üs ve insanoğlunu bekleyen fantastik bir yaşam, Dünya üzerinde eşi benzeri hiç görülmemiş sıra dışı bir deneyim vadediyor. Uzay turizmi ile zengin Dünyalıların cazibe merkezi haline dönüşmeye başlayan Ay ve görünmeyen yüzünde kurulan evrenin en pahalı eğlence merkezi Vegas İstasyonu büyük bir felaketle karşı karşıya: Kendini uzay eğlencesine kaptıran elit turistler ve sevimli kafadarlarımız, Güneş yüzeyinde meydana gelecek bir patlamanın tehdidi altındalar. Sirenler çalıyor ve civardaki herkes bir yolunu bulup yer altındaki barınaklara saklanmayı başarıyor. Ancak bir kişi hariç: Spirou ve şirin sincabı Spip! Eğer Spirou birkaç dakika içerisinde sığınağa kaçmayı başaramazsa yüksek dozda radyasyona maruz kalarak mutasyona uğraması işten bile değil...

Her şeyin mükemmel bir şekilde inşa edildiği böylesine olağanüstü bir üste, insanoğlunun geleceğini tehdit eden böylesi bir patlamanın öngörülememesinin sebebi ne olabilir? Zorglub'ın Ay'ı uzay turizmine açma kararının perde arkasındaki gizemli kişi kim? Kont Pâcome'nin istemeden de olsa Ay'da yaşanan bu felaketle bir ilgisi var mı?

Tüm bu soruların yanıtı, kahramanlarımızın her zamanki gibi yine bir solukta okunacak yepyeni serüvenleri Spirou ve Fantasio Z'nin Gizli Yüzü adlı kitabında sizleri bekliyor...

Desen Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Spirou ve Fantasio Sayı:7 / Engerek'in Pençesinde

Eski dostlarımız Spirou ve Fantasio yeniden aramızda!

Spirou efsanesi 75. yılını kutluyor!..
1938'den beri Avrupa'nın en popüler çizgi roman klasiklerinden biri olan Belçika menşeli Spirou ve Fantasio, çizgi roman dünyasının dâhi çocukları Yoann ve Vehlmann'ın elinden çıkan yepyeni maceralarıyla karşınızda!

Güçlü sezgilere sahip araştırmacı muhabir Spirou, öfkesi burnunda muhabir Fantasio ve huysuz sincap Spip ile heyecan verici bir serüvene hazır olun!

Spirou ve Fantasio'nun başları beladan kurtulacak gibi görünmüyor. Ama bu seferki olaylar hiç de öyle tahmin yürütebileceğiniz türden değil. Spirou'nun maceralarını takip ettiğiniz dergi, kimliği gizlenen süper güçler tarafından satın alınmak üzere... Hatta bu güçlerin Spirou'yu büyük bir tuzağa düşürüp geri dönmesi güç bir sözleşmeye imza attırdıklarına dair kimi rivayetler bile dolaşıyor. Yoksa, tarafsız çizgisiyle kalpleri fetheden Spirou dergisi yok olma tehdidi ile karşı karşıya mı? Üstelik dergiyi himayesine geçiren Viper Şirketi sadece dergiyi almakla da yetinecek gibi görünmüyor. Viper aynı zamanda Spirou'nun da peşinde. Üstelik Viper'ın patronunun Spirou'yu bir adaya hapsedip onu köleleştirmek gibi "korkunç" planları var. Spirou'nun başı bu kez gerçekten büyük belada... Üstelik sincap dostu Spip'i saymazsak bu mücadelede yapayalnız. Marmelat Adası'ndan çıkış yok! Ama eğer Spirou oradaysa bir kurtuluş yolunu elbet ki bulacaktır...

Spirou dergisini iflasın eşiğine getiren gizli kişiler kim olabilir? Marmelat Adası'nı mesken tutan zenginlerin servetlerinin ardında yatan sır ne? Muhabirlerimizin sevgili dostları Seccotine'nin derginin sürüklendiği hukuki çıkmazda bir rolü var mı? Uzun süredir Spirou dergisinde stajyerlik yapmak isteyen küçük Nino Spirou'yu Marmelat Adası'ndan kurtarmak için nasıl bir yardımda bulunacak?

Tüm bu soruların yanıtı, kahramanlarımızın her zamanki gibi yine bir solukta okunacak yepyeni serüvenleri Spirou ve Fantasio Engerek'in Pençesinde adlı kitabında sizleri bekliyor...

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Aylık Teks Sayı:189 / Cheyenne'lerin İsyanı

Altın Teks Sayı: 153 / Sıerra Savaşcıları

Aylık Tex Sayı: 190 / Üç Uzun Gün

Altın Seri Tex Sayı: 154 / Çanlar Lucero İçin Çalıyor

haysat

1001 Çiçek Kitaplar / Çizgi Roman Dizisi
Hades - Ölülerin Efendisi

Ölülerin Ülkesinde her şey her zaman aynı ve asla değişmiyor. Yerin altındaki bu gizli krallığın derinliklerinde, sayısız ruh zamanın sonunun gelmesini bekliyor... Tabii ki bu dehşetli diyarın efendisi Hades de bekleyenlerden biri. Ancak bir gün Ölülerin Efendisi Hades kendine bir eş seçiyor... Acaba bu evlilik gerçekleşecek ve Ölülerin Ülkesinde bir şeyler değişecek mi?

1001 Çiçek Kitaplar / Çizgi Roman Dizisi
Hera ve Heraklesin Görevleri

Tanrıların Kralı Zeusun korktuğu tek bir şey var. Bu ne çok kafalı Hydra ne de çevresine dehşet salan devlerden biri. Zeusu korkutan, kudretli ve kıskanç kardeşi Poseidon da değil. Canavarlar, tanrılar, Titanlar-bunların hiçbiri Tanrıların Kralını endişelendirmiyor. Zeusun bu dünyada korktuğu tek şey var, o da karısı Hera. Hava ve gökyüzünün tanrısı, kudretli Heraklesin başının belası Hera... Acaba Heranın o muazzam öfkesi, kudretli eşi Zeusu alt etmesi için yeterli olabilir mi?