Ana Menü

Kayıp Üyeler

Başlatan rumar80, 06 Mayıs, 2013, 10:51:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bu başlıkta forumumuzda sesileri çıkmayan üyelerimizi "uyandırmak" için yazılar yazılmasını planlıyorum.
   İlk üye benden:
   Forumumuzun aykırı seslerinden, farklı çizgi romanları bizledre sunan, çizim yeteneği de olan Sevgili Emre Özdamarlar sırra kadem olmuştur. Kendisini görenlerin, forumumuza bilgi vermesi rica olur.
   Emre foruma dön! Hasan ve ben seni çok özledik. Senin için Batman/Planetary'i bile aldım. Sen gelmeden okumayacağım. Cevap yazmazsan Müge Anlı, Esra Ceyhan demem TV'lara çıkarım....

aa

Son zamanlarda genel olarak katılımda bir azalma var galiba, günlük yazılan mesaj ortalaması gibi bir istatistik varsa burdan da bu durum görülebilir sanırım.
Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Alıntı yapılan: aa - 06 Mayıs, 2013, 11:13:03
Son zamanlarda genel olarak katılımda bir azalma var galiba, günlük yazılan mesaj ortalaması gibi bir istatistik varsa burdan da bu durum görülebilir sanırım.

İstatistik bölümümüz var orada her şey görülüyor.

emre ozdamarlar

Abi burdayim, nisan ayi boyunca evden uzaktaydim, inceden bi tatile kactim. Simdi döndum okulda tam gaz cizimlere devam ediyorum, kafayi kasiyacak vakit kalmadi. Göz atiyorum surekli foruma, ama yakinda guzel tanitimlarla geri dönuyorum isalla :)

hanac

Emre sen de benim gibi Espanya'da mıydın ?

Sanki seni Mallorca caddelerinde gezerken gördüm.

Yanında 3 kız olduğu için rahatsız etmek istemedim  ;D

rumar80

Vallahi gözlerim aradı yazılarını Emre...
   Geçen gün İlyas'tan Batman/Planetary'i de alınca bir ortalığı kaşıyayım dedim. Kısmet bugüneymiş.
   Yazmaya devam ha...

Bu arada yeni başlığımız işe yaradı, hemen kayıp bir gencimizi ailesi ile buluşturduk.

Siz de aradığınız arkadaşınızı yazın kimbilir belki onu da buluruz...  ;)

hanac

Kaonyakfıçıları da kayıp ama onun da nerede olduğunu biliyoruz.

O şimdi Asker  :)

pearl jam

Ferzan ve tarkankurt da ortalarda yok epeydir

hanac

Ferzan Pepee'nin çizim kadrosunda olduğu için artık foruma vakit ayıramıyor.

Ayrıca bir kayıp üyemizde Peyami.

Epeydir ortalarda yok.

rumar80

Lütfen sadece "şu eksik, bu kayıp" diye yazmayalım. Kayıp arkadaşımızın özelliklerini de yazarak onu hatırlatalım.

rumar80

Bir zamanlar toplantılarımıza kısa süreli de olsa katılan, Alan Moore hastası, Vertigo delisi Erenkoyunoğlu diye bir arkadaşımız vardı. Kendisi aynı zamanda forumumuzun yöneticilerindendi. Zaman zaman bir sosyal paylaşım sitesinde fotoğraflarını görsem bile artık buralarda izine rastlayamıyoruz.
   Neredesin Ereeeeeeennnnnn!!!!!

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: hanac - 06 Mayıs, 2013, 15:29:12
Emre sen de benim gibi Espanya'da mıydın ?

Sanki seni Mallorca caddelerinde gezerken gördüm.

Yanında 3 kız olduğu için rahatsız etmek istemedim  ;D

Evet abi, bi arkadas gaza getirdi, asiri ucuza da ucak bulduk gittik Mallorca'ya.
Kizlari kim kaybetmis de biz buluyoruz, yalan haberler bunlar, doldurusa gelmeyin :)

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Mayıs, 2013, 17:55:44
  Bir zamanlar toplantılarımıza kısa süreli de olsa katılan, Alan Moore hastası, Vertigo delisi Erenkoyunoğlu diye bir arkadaşımız vardı. Kendisi aynı zamanda forumumuzun yöneticilerindendi. Zaman zaman bir sosyal paylaşım sitesinde fotoğraflarını görsem bile artık buralarda izine rastlayamıyoruz.
   Neredesin Ereeeeeeennnnnn!!!!!

Emre den haber almak güzel oldu. Eksikliğini hissetmeye başlamıştık.

Eren'i en son bir önceki forum toplantımızda görmüştük, sonradan haber alamadık, görenlerin insaniyet namına forum yönetimine haber vermeleri rica ol....    :D 
Darkwood Sakinleri..

ferzan

Ben neredeyse her gün düzenli olarak burdayım aslında,internetin başına geçtim mi illa ki Altın Madalyon da olur sekmelerin birinde ama çok nadiren birşeyler yazabiliyorum artık...Biraz vakitsizlikten,biraz da eski coşkumu nadasa bırakmış olmaktan ötürü...Daha dün 2011 Eylül İzmir toplantısının fotolarına bakıp yad ettim...Hasan Abi'nin Ersin Burak sergisine gelip beni bulmasını hatırladım,Emre'yle gerçekleştirdiğimiz İstanbul buluşmasının aynı zamanda son doğru düzgün İstanbul'a gidişim olduğunu farkettim...
    Bir hayli kitabım,çizgiromanım oldu son görüşmelerimizden bu yana...Sırf edisyonları için bile okumadığım yayınların koleksiyonlarına başladığım oldu,epey film izledim,epey kitap okudum,çizgiromana dair yığınla dedikodu işittim,eski yeni haberler edindim,yığınla şey çizdim ama hiçbirini sizlerle paylaşamadım...Sessiz sedasız da olsa sizi hemen her gün takipteyim...Unutmadığınıza çok sevindim...  :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: ferzan - 06 Mayıs, 2013, 21:19:52
Emre'yle gerçekleştirdiğimiz İstanbul buluşmasının aynı zamanda son doğru düzgün İstanbul'a gidişim olduğunu farkettim...

Bi dahaki tatilde haber edeyim de yine cik gel, yoksa kök salican Eskisehir'e :)