AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bence iyi olmuş.  Özellikle son haftalar ve framework içindeki alternatif dünya öyküsü başarılı idi.
  Hele sin bölüm ve Aida'nın "kadınsı " isyanı.

noir

Alıntı yapılan: dean - 12 Mayıs, 2017, 03:00:44
  Dizi iptale çok yaklaşmıştı. Dördüncü sezon boyu baya gitti geldi ama en sonunda beşinci sezon onayını aldı.

İptal olsa çok yazık olurdu, bence ilk sezonun ilk yarısından sonra bazı eksiklikler olsada dizi hep iyiydi, bu sezonu da çok beğendim , bu kadar düşük reytingleri haketmiyor

dean

Alıntı yapılan: noir - 12 Mayıs, 2017, 11:01:48
İptal olsa çok yazık olurdu, bence ilk sezonun ilk yarısından sonra bazı eksiklikler olsada dizi hep iyiydi, bu sezonu da çok beğendim , bu kadar düşük reytingleri haketmiyor

Aynen daha iyi ratingleri hakkediyor. Düşük Ratinglerin suçlusu aslında ABC kanalının kendisi. Diziyi önceki sezonların yayın saatinden bir saat sonraya aldılar. American dizilerinden bir saat bile çok büyük bir rating farkına sebep oluyor.

dean

Agents of S.H.I.E.L.D.'e bilindiği gibi zor onay geldi. ABC, diziyi ağırdan bitirmek istiyor belli ki bu sezon. Zira dizi ancak Inhumans bitince başlayacak ve onun gibi cuma yayınlanacak. Şimdiden veda etmiş olabiliriz.

noir

Ya ne güzel bölümdü  :D ghost rider gerçekten çok iyiydi, keşke daha fazla izleyebilsek. Sinirlendiği kısımlar, aksiyon sahneleri hepsinden çok keyif aldım. Aida ve darkhold gibi keşke şu rus lmd konusunuda bitirseydiler çok ilgi çekici gelmiyor. Radcliffe, mack, jemma ve fitz sahneleri duygulandırdı. Bana göre dizinin ikinci hatası ise coulson ve may ilişkisi. Şu olayı kapatsınlar ve bir daha açmasınlar. Ve son sahne  :o üzerine bir sürü teori üretilebilir, sword olacak diyenler var, inhumans'a bağlanacak diyenler var, ne olursa olsun büyük ihtimal bizi yine güzel bir sezon bekliyor

dean

İlk poster geldi. Bu sezon uzaydayız.

dean

Hatırlanacağı üzere dizi beşinci sezon onayını çok zor almıştı. Gelen haberlere göre aslında ABC dizinin fişini çekmiş. Disney'in baskısı yüzünden onay gelmiş. Belli ki Disney, Avengers: Infinity War sezonunda diziyi yayında tutmak istiyor. Bu sezonun uzayda geçecek olması da buna kanıt olsa gerek. Lakin bu sezon cuma günleri yayınlanacak. Geçen sezon Ghost Rider'ın efektlerine para yetiştiremezken bu sezon bütçede kısılacak. Ratingler daha da düşebilir. Bu durumda dizinin altıncı sezonunu Disney bile kurtaramaz. Hele ki ABC, Inhumans'tan bu derece memnun değilken.

dean

dean

Beşinci sezondan ilk promo geldi. En fazla dikkatimi çeken unsur Xenomorph benzeri yaratık oldu. Marvel evreninde promodaki yaratığa benzeyen tek şey The Brood. Onunda haklarının X-Men bağlantısı nedeniyle Fox'ta olması lazım. Bakalım bu dizideki Brood mu olacak yoksa başka bi'şey mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=8PkEY2-E5-8

dean

hennessy

5.Sezon 1.ve 2.Bölüm (Orientation 1&2)

Bilindik seneryo dünya the end ama fena işlenmemiş. 7/10

Bu sezon iyi geçecek gibi duruyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

kharon

Alıntı yapılan: dean - 28 Ocak, 2019, 22:15:57
  6. sezon ilk fragman.

https://www.youtube.com/watch?v=trDSntuNMSU

buraya kadar getirdim bu sezonu da izlerim herhalde,
Netflix Marvel dizilerinin bir kismindan daha iyi her halukarda

hennessy

Agents of S.H.I.E.L.D 6.sezon 1.bölümümü izledim. Sanırım paralel evren arası karakterler göreceğiz. Eh işte diyorum ilk bölüm artık veda etme zamanı gelmiş tadında son sezonu.  Phil Coulsons karşımıza ilginç. bir şekilde çıkıyor..

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 12 Mayıs, 2019, 10:44:58
Eh işte diyorum ilk bölüm artık veda etme zamanı gelmiş tadında son sezonu.

Bu sezon son değil. Altıncı sezon başlamadan yedinci sezon onayını aldı.