AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Ghost Rider göründü.

dean

Caped Crusader

dean

Ratingler düşüyor. Böyle devam ederse durum iç açıcı değil. Saat değişikliği diziye yaramadı.

hennessy

Agents of S.H.I.E.L.D.: Slingshot

İlk bölümü izledim beş dakika sürüyor.

Agent Carter olmadığından ve Most Wanted da onay alamadığından arayı boş bırakmamak için bir internet dizisi yapalım dediler. Öncelikle bunu duyduğumda mükemmel bir fikir olduğunu düşündüm, üstelik konusu da Yo-Yo olacaktı. Bolca Yo-Yo göreceğiz diye heyecanlanmıştım ki dizi yayınlanıncaya kadar. Altı bölümlük dizi dedikleri toplasan bir bölüm etmeyecek kadar kısa süren "yani ne gerek vardı ki?" diye sorduran bir şeymiş.

https://www.karabuyucu.com/agents-of-s-h-i-e-l-d-slingshot-nasil-olmus/

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Sonunda dördüncü sezonun yayınlanan tüm bölümlerini izledim. Life Model Decoy olayını çok güzel işlediler.  Darkhold'un daha potansiyeli var ve Ghosts rider'ı daha görürüz diye düşünüyorum.  Ama.....
( SPOILER )
  May'in yerine LMD olayı süper.  Bakalım Ajan May yaşıyor mu yoksa artık onu göremeyecek miyiz sezon içinde belli olacak. Ama sanki veda zamanı geldi gibi.
(SPOILER BİTTİ )
öyle ya da böyle rating hazretleri ne derse desin ben bu sezonu da şimdilik beğendim.

hennessy

Agents of S.H.I.E.L.D.'ın Yeni Logosu Yayınlandı

Hail Hydra....

dean

En son bölüm fena şeyler olmuş. Henüz izlemedim. Yarına artık ama çok büyük olaylar olmuş.

dean

Dizinin en iyi bölümü diyebilirim S04E15 için. Film kalitesinde bir bölüm olmuş.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 23 Şubat, 2017, 15:37:19
  Dizinin en iyi bölümü diyebilirim S04E15 için. Film kalitesinde bir bölüm olmuş.

Katılıyorum son bölüm çok sağlamdı son sahneleri hakketten dizi için bile iyi idi.

hennessy

Bu serinin en güzel hikayeleri Hydra idi. Tekrar ona geri dönmeleri iyi oldu. Dizi son zamanları biraz konu olarak zayıftı. Hydra ile tekrar o güzel hikayelere geri döneceğiz demektir.

Bu poster onu gösteriyor.

Hail Hydra.....

rumar80

Eğer izlemiyorsaniz bilin ki gerçek anlamda Hydra öyküleri beklemeyin. 
   Zamanı gelince yazarız. 

hennessy

dean

Sezon finaline Ghost Rider geliyor.

dean

Dizi iptale çok yaklaşmıştı. Dördüncü sezon boyu baya gitti geldi ama en sonunda beşinci sezon onayını aldı.