Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Mayıs, 2013, 14:30:19
  O bile göreceli olarak uzun (52 yıldan bahsediyoruz) ama ne çare.

Katılıyorum. Ben olsam daha yakın tarihleri tercih ederdim. Ama bizim okur fi tarihli şeyleri pek sevdiğinden bu durumu hayli eleştirirdi herhalde. Doğal olarak İlyas'ta bunu düşünerek tercih yapmıştır diye düşünüyorum.

DAMPYR

1930ların çizimleri iyi değil zaten 1961lerin çizimleri bizim o bildiğimiz çizimler sanırım.ilyas kısa aralıklarla bu seriyi yayınlarsa sorun kalmaz... 8) :D ;)

Gambit

Isin riskli Ilyas, umarim sansin acik olur

PS: olm su kapaklarin hepsini kendine ayirma, gel bak anlasalim  ;D

rumar80

İlyas'ım umarım dilediğin gibi olur.

ercoktay

Alıntı yapılan: Gambit - 15 Mayıs, 2013, 21:29:25
Isin riskli Ilyas, umarim sansin acik olur

PS: olm su kapaklarin hepsini kendine ayirma, gel bak anlasalim  ;D

Hahahahaha Kapakları ilk gördüğümde İlyas'a bunları iyi sakla bak kesin Süleyman sulanacak bunlara demiştim.

Kapak bu arada çok güzel. Scanlenmiş halini gördüm. Canlısını da bir ara görürüz artık.

connyapku

Buyuk bir heyecanla bekliyorum. Bu arada  Barry'nin ilk sayisindan baslamak en dogru karar olmus.

tommikser

Bende merak ve heyecanla bekliyorum.

connyapku

Bence kitaplari cikar cikmaz alarak Ilyas abiyi utandirmayalim  ;)

tommikser

Ehehehe bakalim ilyas abi bizim dilimizden kurtulabilcek mi bizim dilimize duserse vay haline ;D

abselemon

İlk sayıdan itibaren başlamayacak, açıklamaya göre. İlkten başlanmayacaksa nasıl tam külliyat olacak?

rumar80

İlk sayların çizimleri artık göze hoş gelmeyen tarzda. Ayrıca Kızılmaske en eski kahramanlardan biridir. Külliyat muhabetine girersek ömrümüz yetmez.
  Bir basılsın eldekileri bir inceleyelim sonra yorum yazarız.

kalidor

1930'lardaki çizimleri ve maceralar okunmaz. 1960'lar da okunmaz gerçi  ;D 2binlere gelene kadar Kızılmaske'yi zor okurum
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Oyle deme Kalidor Kizilmaske nin o okudugum Tay donemi cok naiftir.Benim sonradan okudugum insan azmani doven olduren kafa goz dagitan Kizilmaskeden daha cok daha guzel o donem.Yeni donemde gereksiz siddet var.

s.b

Alıntı yapılan: Büyülü Dükkan - 15 Mayıs, 2013, 20:29:44
  Arkadaşlar başladığımız donem bizde kızılmaskenın zirve yaptığı donem degil biliyoruz ama size bir külliyat çıkartmak istedik o yuzden barry ustanın ılk macerasından başlayıp ayda 1 tane çıkartarak mümkün olduğunca hızlı bir sekilde istediğiniz döneme ulaşmayı amaçlıyoruz ALLAH utandırmaz inş.

Bu tercihinizden dolayı tebrik ediyorum. En uygun yerinden yayınlamaya başlamışsınız.
Sen işini bilirsin Sayın Yayıncı. Yılların satıcı tecrübesiyle yayın hayatında başarılı olacağına inanıyorum.

Kızılmaske ciltleri kaç sayfa halinde yayınlanacak acaba?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Merakla bekliyorum ve mutlaka alacagim.
Esse Gesse Hayranı...