Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Sayfa Sayısı: 304
Etiket Fiyatı: 33 TL

memospinoz

Sayfa Sayısı: 304
Etiket Fiyatı: 33 TL

İdrava

Ve sonunda 4,5 yıllık serüven bitti. Bize bu kadar kısa bir zamanda bir kızılmaske külliyatı imkanı veren İlyas bey'e çok teşekkürler. Tüm yayınevlerine örnek olması dileğiyle. Arşivde hepsi o kadar güzel duruyor ki... Umarım bundaki sonraki işi süpermen klasik olur.

Dr.ArAmAS

valla bir teşekkür de benden...ön adı klasik olan her yayını alırım...süpermen,örümcek adam,mandrake,kaptan amerika,demir adam...
yeter ki klasik olsun ve sürekli basılsın...
ilyas bey'e tekrar teşekkürler...

aa

Çok teşekkürler İlyas bey, Mandrakeyi bekliyoruz...
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Kızılmaske bitti son sayılar elimde var hepsini okuyacağım gerçekten sağlam maceralar olduğu Sinan baba tarafından söylendi.

Kendisi ilk defa Kızılmaske sayısı bekledim dediği için 38.sayıdan itibaren hepsini aldım.

Ve haftaya okumaya başlayacağım. Sinan baba forever....

Kendisi Büyülü Dükkan 15.yıl dönümünde benim kitaplarını taşımam itibari ile ne dediysem aldı 400 TL bayıldı

Büyülü Dükkan açılış gününde kendisine hizmet etmiştim.

Yalnız İlyas'a yemek ısmarladı beni aç bıraktı kendisini bu konuda kınıyorum UGH!

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Saint2

Fuarda metrelik Adana ile karşına çıkacağım arkadaşım... Yarısı senin yarısı İlyas'ın...   ;D ;D ;D ;D ;D

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 28 Ekim, 2017, 22:08:18
Fuarda metrelik Adana ile karşına çıkacağım arkadaşım... Yarısı senin yarısı İlyas'ın...   ;D ;D ;D ;D ;D

Sinan Baba Forever UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

Kizilmaske ve Gordon'u hizli periyotlarla yayinlayip bize kazandirdigi icin Ilyas bey'e cok tesekkur ederim.

Saint2

İlyas baksana
Adını koysana
Allah'ın aşkına
45'i yaynlasana

İlyas bu mesajı görmeli
Bana kitap vermeli
Bizi mutlu etmeli
ARTIK !!!

;D ;D ;D ;D ;D