Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AU4

Bu arada 42. sayı ne zaman çıkacak acaba? Epey bir ara verdik.

Saint2

Kızılmaske'nin yeni sayısını merakla bekleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi...

Dr.ArAmAS

cildin dolgu malzemesi mi eksik acaba?ya da malzeme var da basılmıyor mu??

ilke

selamlar,

şu an 42-43 ve 44. ciltler hazır gibi. İlyas 3 cildi birden fuara doğru çıkaracak diye biliyorum. ayrıca 44. sayı bir süreliğine son sayı olacak çünkü 45. sayıyı dolduracak kadar malzeme kalmadı elimizde. 2015-2016 yılına kadar gelmiş oluyoruz.

Sinan Başak

Alıntı yapılan: ilke - 05 Eylül, 2017, 14:10:21
selamlar,

şu an 42-43 ve 44. ciltler hazır gibi. İlyas 3 cildi birden fuara doğru çıkaracak diye biliyorum. ayrıca 44. sayı bir süreliğine son sayı olacak çünkü 45. sayıyı dolduracak kadar malzeme kalmadı elimizde. 2015-2016 yılına kadar gelmiş oluyoruz.

bende malzeme çok ama İlyas'ta iş yok. :)

yalcinerol345

Tamam,çizgileri kötü ama Falk'ın çizdiği ilk sayılar da dahil tüm külliyatın yayınlanmasını  isterdim.

Sinan Başak

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 05 Eylül, 2017, 18:30:50
Tamam,çizgileri kötü ama Falk'ın çizdiği ilk sayılar da dahil tüm külliyatın yayınlanmasını  isterdim.

Aynen katılıyorum hatta Avrupa ve Avustralya (Frew) çizimleride yayınlanmalı.

Saint2

Alıntı yapılan: ilke - 05 Eylül, 2017, 14:10:21
selamlar,

İlyas'ın şeker yükselmiş gene... Madem 45. sayı için beklemek gerekecek, yavaş yavaş çıkarmaya başlasa ya... 3 cilt çıkartıp sonra 1 sene beklemek niye ?  ??? ??? ???  Neyse, vardır bir bildiği....

İdrava

Valla İlyas Bey'e helal olsun demekden başka bir şey söylenemez. Sayesinde çocuklarımıza bırakabileceğimiz bir kızılmaske külliyatı oldu. Kızılmaske bittiğine göre inşallah superman içinde bir külliyat yapar.

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: İdrava - 07 Eylül, 2017, 23:45:22
Valla İlyas Bey'e helal olsun demekden başka bir şey söylenemez. Sayesinde çocuklarımıza bırakabileceğimiz bir kızılmaske külliyatı oldu. Kızılmaske bittiğine göre inşallah superman içinde bir külliyat yapar.
mandrake,süpermen,örümcek adam klasik....

İdrava

Keşke örümcek adam klasik yapsa ama o maalesef gerekli şeylerde. Onlarda 12 yılda bir çıkarıyor. Böyle olunca bende almıyorum. Ama kızılmaske hızında çıksa alırdım.

memospinoz

42, 43 ve 44. ciltler çok yakında.

Bu arada 1. cilt 3. baskıyı, 2. cilt ise 2. baskıyı yapacak.  :)

İdrava

Yayınevine kocaman bir alkış. Böyle 2. Ve 3. Baskı çıkacağını duyunca çok seviniyorum. Bu hızda çıkardığı için kızılmaske bana çok cazip gelmiş ve bütün sayılarını almıştım. Bir yayınevi bu periyotda bir külliyatı çıkardığında insanda iştahlanıyor. Darısı Kızılmaske bittiğinde başka bir külliyata inşallah.

xmenac

İkinci ve üçüncü baskıların çıkacak olması gerçekten çok güzel bir haber.

Acaba yeni baskılar kaç adet olacak?

memospinoz

Sayfa Sayısı: 304
Etiket Fiyatı: 33 TL