SLEEPY HOLLOW

Başlatan dean, 14 Mayıs, 2013, 13:30:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Dostum dean, sen bütün bunları izlemeye vakit bulabiliyor musun ?

Açıkçası ben en fazla 2-3 diziyi aynı anda izleyebiliyorum.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 14 Mayıs, 2013, 16:09:20
Dostum dean, sen bütün bunları izlemeye vakit bulabiliyor musun ?

Açıkçası ben en fazla 2-3 diziyi aynı anda izleyebiliyorum.

Bunlara ve çok daha fazlasına vakit bulabiliyorum, şöyle ki açıköğretim fakültesi öğrencisi olduğum için (üniversite sınavına bir daha giricem ona da hazırlanıyorum) genelde evdeyim. Karşıma laptopumu açıyorum,sağıma ders kitaplarımı alıyorum soluma da çizgi roman ve kitaplarımı alıyorum.Hem filmimi dizimi izliyorum hem dersimi çalışıyorum hem çizgi romanımı okuyorum.

Gambit

Alıntı yapılan: dean - 14 Mayıs, 2013, 16:28:11
Bunlara ve çok daha fazlasına vakit bulabiliyorum, şöyle ki açıköğretim fakültesi öğrencisi olduğum için (üniversite sınavına bir daha giricem ona da hazırlanıyorum) genelde evdeyim. Karşıma laptopumu açıyorum,sağıma ders kitaplarımı alıyorum soluma da çizgi roman ve kitaplarımı alıyorum.Hem filmimi dizimi izliyorum hem dersimi çalışıyorum hem çizgi romanımı okuyorum.

Boyle calismaya devam edersen bir degil bir kac kere daha girebilirsin ama bro  :D :D

Bosver diziyi cizgi romani, otur yuklen bir sene derslere, sonra iyi bi bolumu bitirip iyi bir ise gir, hobiler kacmadigi gibi en ust seviyede hobilere de ulasabilirsin ileride boyle yaparsan

dean

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mayıs, 2013, 16:48:42
Boyle calismaya devam edersen bir degil bir kac kere daha girebilirsin ama bro  :D :D

;D ;D valla doğru söze ne denir, zaten bu üçüncü girişim sınava. Allahtan açıköğretime kayıt yaptırdımda askerden çağırmıyorlar artık   :D

V

Tim Burton'un izinden devam ha..Fragman iyi.Hadi bakalım..
"İstemem,eksik olsun.."

V

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mayıs, 2013, 16:48:42

Bosver diziyi cizgi romani, otur yuklen bir sene derslere, sonra iyi bi bolumu bitirip iyi bir ise gir, hobiler kacmadigi gibi en ust seviyede hobilere de ulasabilirsin ileride boyle yaparsan

Bir de çarkın içine dalıp hiçbir şeye fırsat bulamama var. :'(  Ötelediğimiz herşeye ve daha fazlasına gerçekten ulaşabildik mi?   Fırsatı varken izleyebiliyorsa ne mutlu ona..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Önümüzdeki sonbahar ekranın önünden ayrılamayacağız galiba

Gambit

Alıntı yapılan: V - 14 Mayıs, 2013, 17:10:07
Bir de çarkın içine dalıp hiçbir şeye fırsat bulamama var. :'(  Ötelediğimiz herşeye ve daha fazlasına gerçekten ulaşabildik mi?   Fırsatı varken izleyebiliyorsa ne mutlu ona..

Her seyi dengelemek lazim iste,

bana kalsa ben de sabah aksam cizgi roman okuyup, kitesurf ve snowboard yapip, playstation oynayip dizi film izlemek istiyorum ama hayatin gercekleri var maalesef.

Fragman bayaa guzel duruyor. Ilgimi ceken sey ise: adamlarin fragmanlari, goruntu kalitesi, sesi bile bizim sinema filmlerinden daha iyi ya

artik ne kadar ileridelerse bize gore  ;D

kadri kerem

Diziler, filmler değil de kitaplar üni sınavlarının dostu olabilir. Ben de evde çalışıp kazanmıştım üniyi. Bir kitap okurdum bir ders çalışırdım. Sınavlarda başarılar dilerim dean. Diziye gelince izlemeden yorum yapmak doğru değil ama yeni şeyler izlettirseler bize çok daha iyi olacak. Hep aynı şeyler. Isıtıp koyuyorlar önümüze.

dean

Alıntı yapılan: kadri kerem - 15 Mayıs, 2013, 16:07:56
Sınavlarda başarılar dilerim dean.

Teşekkür ederim kadri kerem sağ ol.

kalidor

Amerikalılar güdük bir tarihe sahip olduklarından Sleepy Hollow'u, Poe'yu, Salem'i ısıtıp ısıtıp koyarlar.  Vietnam'dan da gına geldi malum onu biraz unutturup sonra tekrar pompalayacaklardır. Lovecraft'ı da dolaylı olarak kullanıyorlar da Prometheus, Oblivion felan çekeceklerine adam gibi bir Cthulhu çekemediler maalesef.
Crom! Ölüleri Say...

V

İlk bölüm idare eder ama herşey çok tanıdık geliyor nedense? :) Şaşırt beni ey dizi!...
"İstemem,eksik olsun.."

Pulluk

İlk bölüm için hiç de fena bir başlangıç yapmadı doğrusu. Öte yandan elde ki malzeme ile uzun soluklu bir dizi çıkabileceğine dair ciddi kuşkularım var.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

3. bölümü izledim şiddetle tavsiye ederim