SLEEPY HOLLOW

Başlatan dean, 14 Mayıs, 2013, 13:30:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Burda topa fazla girmemişim 2. sezon arası dönüşü 12.bölüm bomba gibi Olaylar değişiyor Fantastik sevenler kaçırmasın derim

doktor1881

13. bölümde bir seri katille uğraşıyorlar olaya büyüde katılmış Bu arada Kaptan Irving çevresinde bir şeyler dönüyor Güzel bir bölümdü ama bu tempoyla 3.sezon onayı alır mı derseniz zor Fantastik seviyorsanız kaçırmayın

doktor1881

15.bölüm finali sürprizlerle doluydu Adamım Kral benim diye haykırıyor Fringe'den beri gözdem. Bu dizide kötü rolde olsa bile fikrim değişmedi

doktor1881

14.bölümü atlamışım Sabah onuda tamamladım Aile bağlarını irdeleyen güzel bir bölümdü Notu:8/10

doktor1881

18. bölümle 2. sezon finali yapılmış

tommikser

Sizin gazınızla diziye başladım ve ilk sezonu bitirdim.Konusu çok sardı.Yarında ikinci sezona başlarım.

doktor1881

Alıntı yapılan: tommikser - 24 Şubat, 2015, 17:32:23
Sizin gazınızla diziye başladım ve ilk sezonu bitirdim.Konusu çok sardı.Yarında ikinci sezona başlarım.
Mutlu oldum Elimden geldiğince ben ve Ahmet Oktay arkadaşım dizileri tanıtmaya çalışıyoruz Burda kendimize göre yorum yapıyoruz Ama zevkler ve renkler kişiden kişiye göre değişiyor Diziden kitap okumaya az zaman kalıyor.O kadar çok dizi,film,kitap var ki dünya işlerinden zaman kalmıyor Bu arada 2. sezonda konu 180 derece olmasa da 140 derece değişiyor Ancak bu kötüleşti anlamında düşünme dizi hala çok güzel Şu an bilgisayarda Sleepy 16-17 ve Contantine 12 yüklü Bu gece ortam müsait olursa seyredeceğim Bu arada Saul 4 ve Forever 16 Türkçeleri düştümü diye internet kontrol edilmekte (saul 4 Türkçesi gelmiş ilk tercihim o alacak)

doktor1881

16.bölüm yeraltı tünellerinin haritasını çıkaran 3 işçinin kaybolması,Thomas Jeffersonun olayla ilgisi etrafında gelişen vasat bir bölümdü Notu:6/10

doktor1881

17.bölüm notu 8.5/10 Henry Parish'in yok oluşu ve Kaptan İrving'in kurtuluşu,Katrinanın özüne dönmesi ve Teğmen Abigail'le birlikte yolculuk büyüsü ile 1700 lü yıllara dönmesi Finalde bizleri  güzel anların beklediğinin göstergesi

doktor1881

17.bölümün etkisiyle sezon finalinide bu gece seyrettim ve Katrina'da bu bölümde Liverpol oldu.Güzel bir finaldi 3.sezonun nasıl olacağı hakkında bir fikir vermedi Görünüşe göre tüm kapılar kapalı.Keşke 1800 ler olarak 3.sezon devam etseydi

doktor1881

Bölüm:3/1 (Güncel) Crane kilo vermiş olarak ve dizi kadrosuna yeni bayanlar katılarak 3. sezon başladı
Mills FBI ajanlığına terfi etmiş
Crane'nin karısı kadroda yok ama Crane'nin eskiden sevgilisi de varmış o piyasaya çıkıyor ;D
Kasabada yeni bir kötülük beliriyor
Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:3/2 (Güncel) ilk 2 sezona göre tempo çok düşük
Bu bölümde gölge(sırlar) iblisi ile savaşıyorlar.Pek dişe dokunan bir şey yok
Basit bir senaryo ile işi kotarmışlar
Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Pazarın 2. dizisi

Bölüm:3/3(Güncel) Dizi bu sezon hızla kan kaydediyor.İlk iki sezon mumla aranıyor.
Bu bölümde Karındeşen Jack olayına değiniyorlar
Bölüm Notu:4/10

doktor1881

Bölüm:3/4 (Güncel) Ekip bu sefer Pandora'nın kutusundan çıkan Diş Perisi iblisi ile uğraşıyor.

Anlamadığım niye direkt Pandora'ya gitmiyorlar.Onlar ki ilk 2 sezonda kimleri devirmediler.

Bölğüm Notu:5/10