Chew - Marmara Çizgi

Başlatan emre ozdamarlar, 15 Mayıs, 2013, 09:58:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Gurmelere Çizgi Roman: Chew (Çiğneme)

Dünyanın en seçkin çizgi roman mutfaklarında pişmiş Enki Bilal, Manara, Bone, Berlin, The Astonishing X-Men, Walking Dead, Lone Wolf and Cub ve Conan gibi çizgi romanın farklı türlerinin en kaliteli lezzetlerini ince beğeniye sahip okurlarına ulaştıran Marmara çizgi şimdi de yeni yayınlayacağı Chew'le işin mutfağına el atıyor. Daha doğrusu sofrasına...

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2013/08/gurmelere-cizgi-roman-chew-cigneme.html

Eflatun

Alıntı yapılan: ümitkr - 06 Haziran, 2014, 11:02:59
Gurmelere Çizgi Roman: Chew (Çiğneme)

Dünyanın en seçkin çizgi roman mutfaklarında pişmiş Enki Bilal, Manara, Bone, Berlin, The Astonishing X-Men, Walking Dead, Lone Wolf and Cub ve Conan gibi çizgi romanın farklı türlerinin en kaliteli lezzetlerini ince beğeniye sahip okurlarına ulaştıran Marmara çizgi şimdi de yeni yayınlayacağı Chew'le işin mutfağına el atıyor. Daha doğrusu sofrasına...

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2013/08/gurmelere-cizgi-roman-chew-cigneme.html

Conan'ı ulaştırabildikleri konusunda epey şüphem var.Renkli Conan/Red Sonya bekliyoruz , abidik gubidik romanlar basılıyor. :( Vardır herhalde bildikleri.

kalidor

Abi Red Sonja'yı unut, birisi belki ilerde siyah beyazları basar ama renkliler için satmadığı için nokta konuldu. Kimmerya felan da yalan oldu tabii. SSOC'leri bassınlar daa rtık Marmara'dan başka talebim yok şahsen.
Crom! Ölüleri Say...

ümitkr

;) Yazıyı kaleme aldığımda tarih 13 Ağustos 2013 Salıymış. O günlerden bu yana yayıncılık politikasında değişiklik olmuş olabilir. Hani "Chew basılacak" denmesinin üzerinden bile bir sene geçmiş. Kolay işler değil. Yine de Red Sonja'yı merakla bekleyen tayfadan olduğumdan sabırla bekliyorum desem yalan olmaz. Bayıldım seriye.

Yazıyı burada paylaşamadım sabah işe gidiyordum, özür bu arada.

Ahmet Oktay

hanac

Tanıtım Bültenin'den

Tony Chu bir dedektiftir ve bir sırrı vardır. Bu sır çok tuhaftır. Tony Chu sibopatiktir. Yani yediği şeylerden psişik imgelemler alır.

Aynı zamanda, çözülemeyen bir cinayeti kimin ve neden işlediğini ortaya çıkarmak için kurbanının cesedini kemirmekten şikayet etmediği zamanlarda muazzam bir dedektiftir. En tuhaf, en acayip, en hastalıklı olayları araştırmak üzere GİD'nin Özel Suçlar Birimi'ne, yani gezegendeki en güçlü emniyet teşkilatına getirilir.

İşte karşınızda herkes tarafından ayakta alkışlanan, her yerde yok satan, beklenmedik derecede çarpıcı bir çizgi roman olan CHEW'ın ilk macerası: "Lezzetçilerin Tercihi." Bu uçuk ve kara mizah dolu seride polisler, sahtekarlar, aşçılar, yamyamlar ve kahinlerle karşılaşmaya hazır olun.

tommikser

Hasan abinin en merak ettiği macera diye hatırlıyorum.Bu yüzden oldukça merak ediyorum.Bakalım nasıl?

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: tommikser - 06 Temmuz, 2014, 10:40:03
Hasan abinin en merak ettiği macera diye hatırlıyorum.Bu yüzden oldukça merak ediyorum.Bakalım nasıl?

En çok merak ettiği miydi bilmiyorum ama en çok beklediği 3. çizgiroman :D
ilk 2 için bkz. Shang-Chi ve Bone ;D 8)

NIC

Şimdi bölüm 5'e geçtim sanırım çizimlere alıştım

Hikaye için daha erken ama daha önce dediğim gibi ilginç bir konusu var beğendim

NIC

Hikayenin sonu dahada ilginç bitti tabi işin içine vampirde girdi

İpucu içerir

Kocaman bir kasayı patlayıcıyla açıyorlar bir sürü adam ölüyor o kasa için ve içinden bir sürü tavuk çıkıyor böyle anlatınca saçma geliyor ama gelgelelim hikaye örgüsü içinde tam yerine oturuyor.Hey Allahım bu adamlar ne yiyor içiyor böyle ilginç şeyler buluyor bende okuyorum ve işin garibi güzel de...

pearl jam

çizgilerini, hikayesini, kurgusunu, mizahını çok sevdim. umarım iyi satar da kısa aralıklarla okuruz diğer ciltleri de

pearl jam

Chew çok az yorum almış.

Başka okuyan yok mu ?

ferzan

İlk tanıtımı yapıldığından beri çok ilginç ve orijinal bulduğum,okumak için sabırsızlandığım ve bir an önce basılmasını dilediğim bir çizgi romandı ama birkaç ay önce alıp okuduğumda bir parça hayal kırıklığına uğramıştım...Özgün ve sıradışı konusuna yakışan bir anlatım ve hikaye bekliyordum,biraz fazla gözümde büyütmüşüm sanırım...Ama bu devam etmeyeceğim anlamına gelmiyor...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Ras Al Ghul

Güzeldi ,fazla beklentim yoktu ve beklentimin üstündeydi.2.cilt ne zaman

hanac