Chew - Marmara Çizgi

Başlatan emre ozdamarlar, 15 Mayıs, 2013, 09:58:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 16 Mart, 2015, 11:41:25
Filmi çekiliyor ...

http://www.imdb.com/title/tt3102994/?ref_=nm_flmg_act_1

Güzel haber için sitemizin genç üyesi Hanac teşekkür bu arada İlke kardeşim 2.kitap nerede ara bayağı soğudu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Animasyon filmi desek daha doğru olacak ;)
Crom! Ölüleri Say...

egemen görçek

2. Cilt dizgiye gitti. Sonra düzelti aşamaları ve ardından baskı. Dizgiden, düzeltiye gelir gelmez haber veririm :)

hennessy

Alıntı yapılan: egemen görçek - 16 Mart, 2015, 14:58:54
2. Cilt dizgiye gitti.
Sonra düzelti aşamaları ve ardından baskı. Dizgiden, düzeltiye gelir gelmez haber veririm :)

Güzel haber
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

pearl jam

Nightrain

Umarım sonraki ciltler için çok beklemeyiz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Sakızlı Ohannes Paşa

Sevdim ben bunu. Tek kelimeyle tanımlamak gerekirse farklı diyebilirim. Konu farklı çizimler farklı. Günümüz comics piyasasında güzel bir alternatif. İlk 2 cilt itibariyle çok mu muhteşem hayır ama ilgi çekici. Merak uyandırıyor gelecek sayılar için.

Chew gibi saga gibi serileri yayınlaması güzel marmara'nın ama en kötü 6 ayda bir yayınlamayacaklarsa hiç almasınlar bunların telifini. Hakkını veremiyorlar. 2 cilt arasında 1 yıl süre olmaz. İnsaf biraz.

egemen görçek

Sakızlı Ohannes Paşa, Chew ve Saga ciltleri arasında çok uzun süreler olduğu konusunda kesinlikle haklısınız.

Beklenmedik bir şekilde bürokratik engellerle karşılaştık ve anlaşmaları yenilememiz gerekti (Image comics'in yurtdışı teliflerini yürüten ajansın değişmesi vb. gibi ilginç şeyler oldu). O süreçte de doğal olarak oturup yeniden pazarlık yapılması gerekti ve bu biraz vakit aldı. Önümüzdeki aylarda Chew ve Saga'nın daha düzgün aralıklarla yayınlanması planlanıyor ve şu an için bu konuda herhangi bir engel görünmüyor :)

alan ford

Teşekkürler Egemen Bey ayrıntılı açıklamalar için .  Eğer söylemenizde bir sakınca yoksa bu telifler kaç sayı için alınıyor öğrenebilir miyiz? 
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Sakızlı Ohannes Paşa

Teşekkürler kısa sürede dönüş yaptığınız için. Saga'nın ilk cildini çok beğenmiştim. Sonraki ciltlerin İngilizcesini ısrarla almadım siz basacaksınız diye. Bu kadar bekleyince moralim bozuldu. Ama düzenli bir yayın periyoduna oturtacaksınız sorun yok.

egemen görçek

Teliflerin kaç sayı için alındığını İlke bilir. Ben işin bürokratik kısımlarına pek girmeme lüksüne sahibim neyse ki. Bütün bu dertlerle o boğuşuyor :)

baba alsana

Alali birsure oldu ama okumaya azonce metroda basladim .Ilk sayiyi bitirmis bulunmaktayim ve bayildim .ilk cildide begenmistim  ama 2. Cilt  . . . tam anlamiyla bayildim. umarim devami icin bukadar beklemeyiz 

Mrtekin

Ben de, 2. Cildi okurken gerçekten çok keyif aldım.

Çizim, konu ve renklendirmeler bir harika...

3. Cilt ne zaman gelir?
They drew first blood...

nicholaihel

İlk cilt çıktığında tereddüt etmeden almıştım. İlk cilt biraz adaptasyon ve tanışma oluyor. İkiyle ise çizgiye ve mizaha alışıp "daha da yok mu" diyorsunuz. Mizah ve maceranın güzel harmanlandığı, sıradışı bir seri bu. Son bölümdeki tavuk lezzeti meselesi örneğin. Uçuk fikirler, sevimli çizgiler var. Alternatif sevenler mutlaka şans vermeli.