Avengers Assemble

Başlatan dean, 22 Mayıs, 2013, 01:24:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Marvel, Avengers Earth's Mightiest Heroes'un bitiminin ardından yeni bir Avengers animasyon serisine başlıyor.

ve fragman :

Marvel's Avengers Assemble - Trailer 1

rumar80

Earth's mightiest heroes'u sevmiştim. Birçok klasik maceraya yeni bir bakış ve tat veriyordu. Daha naifti. Bitmesine üzüldüm.
  Yeni seriye başlar mıyım? Avengers denince klasik altılı kavramının oluşması çok ta hoşuma gitmiyor. Bu nedenle biraz beklemek yanlısıyım.

dean

Earth's mightiest heroes'u ben daha izlemedim onu izlemek lazım bu yaz.

rumar80

Secret Invasion
  Kree-skrull war
  Korvac saga
  Casket of ancient winters
  New avengers gibi maceralara farklı yorumlar getirmişler. Bence beğenirsin.

Harun Ça

Henüz 2. sezonunu izlememiş olsamda Earth's Mightiest Heroes'un ilk sezonu güzeldi. Yayınlanınca bunu da izlerim.

rumar80

İkinci sezonu geçen yaz indirmiş ve izlemiştim. Bekleme artık bence.

V

İlk bölüm Avengers Protocol'u izledim.Çİzimler hayli vasat.Red Skull ve Modok çizimleri karikatür olmuş resmen.Marvel bu konuda DC animasyonlarının hayli gerisinde.Konu olarak fena sayılmazdı ilk bölüm.Hulk-Thor
çatışmaları aynen devam..
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

CGI, MGI ne haltsa bir şeyler yapılması lazım...Dc'de aynı Marvel de...Superman Unbound'a biraz başladım sonra sıkıldım...Karikatürize olmasa ne olur...

Ama marvel Alliance'nin oyun trailer ve fragmanları mimiklerinden tutunda kişiliklere kadar çizgilere yansımış durumda...

Artık o kadar geçekçi CGI teknolojisini dizilerde bile kullanıyorlar ki çizgi dizilerde kullanmak zor olmasa gerek...

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Solomon Kane

kusura bakmayın ama iğrenç.Benim gibi bir çizgi film hastası bile ikinci bölümü merak etmiyor. 22 dakika geçmek bilmedi
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

mrex

9. Bölüm ve Marvel Team-Up SPOİLER

Hikayenin bir benzeri Marvel Team-Up 28 vuku bulmakta. Hulk adayı geri oturtma numarasının bir benzerini bahsi geçen macera Hercules yapar ama dönemin editörleri bu hareketi o kadar saçma bulur ki hiçbir zaman bahsini açmazlar.

Marvel evreninde şu an Bahsi açılmayacak kadar o kadar büyük sürprizler var ki o dönemin dergilerinde bazen çok eğlenceli oluyor. Özellikle Team Up 2. ciltte bir adamantiyum muhabbeti var ki evlere şenlik.

hennessy

SPOLIER İÇERİR

Evet örümcek adamı sanırım bundan sonra çocuklar için sulu ve saçma sapan espriler yapan bir karakter olarak göreceğiz sanırım. Çok kötü bir giriş yaptı ve gitti.

Esas olay Ultron Avengers ikiye ayırdı. Civil War tarzı bir hikaye ile karşı karşıyayız.

Iron Man - Thor - Hawkeye

Captain America  - Hulk - Falcon - Black Widow

Spider-Man  ?

Nick Fury Captain tarafını tutacak büyük ihtimal
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

SPOLIER İÇERİR

Ant-Man filmi yaklaştığı için bu seferi dizide kendilerini gördük ve artık oda avengers üyesi. Film bittiği için Ultron'da bitti. Hala diyorum Ultron bir kukla gibi idi hem dizide hem filmde. Hydra'yı bile daha iyi işlediler. Sanırım Marvel Ultron'u ya çok önemsemiyor yada bu karakter üzerine iyi senaryo yapamıyor.

Avengers V S.H.I.E.L.D. muhabbetinde başladı. Gelecekteki filme alt yapı hazırlığı devam ediyor ikiye ayrılmış ama birleşme için zemin arayan iki ekip.

Gelecek bölüm Secret Avengers göreceğiz bakalım son durumu.

hennessy

SPOLIER İÇERİR

Captain America, Nick Fury ve S.H.I.E.L.D.'in komuta zincir kurallarını sorgulamaktadır. Gittikleri görevlerde hep eski ekiplerinin olaylara bakışlarını değerlendirmektedir. Fury'nin verdiği görevde ele geçirilecek bilgi yerine insanları kurtarınca Fury ile araları bozulur. Görev dönüşü Fury ile bunu tartışırlar. Bir konuda anlaşırlar. Yeni görev Avengers'ı durdurmaktır. Bu arada Rusların S.H.I.E.L.D. ekibini de görmüş olduk.

Secret Avengers : Black Widow, Falcon, Captain America, Hulk

Avengers : Iron Man, Thor, Hawkeye, Ant-Man (Olacak mı yeni bölümde bilmiyorum)

hennessy

Avengers Squadron Supreme ile savaşır iken Nuke diye bir kötü adam çıkıyor bu kimdir Umar reis yüce insan beni bilgilendir.....