Büyülü Çizgi Roman : Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 26 Mayıs, 2013, 17:26:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Hele bir kitap çıksında birkaç sayı sonra İlyas onuda düzenler herhalde... :D :) ;)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Büyülü Çizgi'den son haberler:

Thor Klasik Cilt 3 ve Gordon 1 Nisan başında geliyor.

Sonra Kızılmaske 9 çıkacak.

afu

DAMPYR

Bunlar orijinal kapaklar güzelmiş. Büyülü bunları da kullanabilir mi acaba... ??? ::) 8).

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 12 Haziran, 2014, 19:17:50
Bunlar orijinal kapaklar güzelmiş. Büyülü bunları da kullanabilir mi acaba... ??? ::) 8).

Niye kullansın. Ertuğrul Edirne kapaklarını beğenmedin mi ?  :)  ;)  :D

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 12 Haziran, 2014, 19:48:32
Niye kullansın. Ertuğrul Edirne kapaklarını beğenmedin mi ?  :)  ;)  :D
yoo onları beğenmedim diye değil bunlarda hoşuma gittide.... ;D :D ;)

altay1944

Hulk klasik cilt 4.sayının idefix tanıtımında #22-27 sayılar toplanarak seri tamamlanmıştır ibaresi var.Bunun anlamı hulk bu sayı ile bitti mi demek?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: altay1944 - 07 Ağustos, 2014, 18:46:29
Hulk klasik cilt 4.sayının idefix tanıtımında #22-27 sayılar toplanarak seri tamamlanmıştır ibaresi var.Bunun anlamı hulk bu sayı ile bitti mi demek?

Essentiall Rampgaging Hulk serisi bitmiş oluyor, Essentiall Hulk serisi ayrı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

İlyas Erkul

Bu durumda bizde seri tamamlayan yayınevlerinin arasına ufaktanda olsa girmiş olacaz sanırım  ;D

drgavsever

Sevgili İlyas bey,
Bluberry ile ilgili gelişmeleri merak ediyorum.Formatı albüm şeklinde mi olacak yoksa integral şeklindemi?İstanbul kitap fuarına yetişebilecek mi?Yeni çıkan kızılmaske cildinin editoryal yazısında kitap fuarı için yoğun çalışmalarımız sürüyor demişsiniz acaba yeni yayınlarınız olacakmı? sevgilerimle.....

İlyas Erkul

Dostum blueberry ler malesef fuara yetişmiyor.
GRAND DUC formatında duşunuyoruz eger son dakika da değişmezse yayın şeklimi böyle olacak ...

Mrtekin

They drew first blood...

-brendon-

İlyas abi düzenli yayinlarin icin teşekkür ederim,bluberry disinda yeni yayinlar varmi,klasik thorun yeni cildi ne zaman cikar acaba?

abselemon

Bluberry serisinin eksik olan sayıları tamamlandıktan sonra, yine yarım kalmış bir seriye başlamayı düşünüyor musunuz? Yoksa önce Flash Gordon ve Kızılmaske aradan çıksınlar (sonra bunların basılmayan) ilk baştaki kısımlarını da tamamlayıp, yeni yayınlara yelken açmayı düşünüyor musunuz? Yoksa bizim görevimiz bitti. Biz bundan sonra sadece satıcılığa devam edeceğiz mi, diyeceksiniz? Yayınladığınız serilerle bende büyük umut olşturdunuz, sizi şu an ikinci hoz gibi göremeye başladım. Bu konuda ayrıntılı bir açıklama yazılırsa çok sevinirim.