İLK YAYINIMIZ KIZILMASKE BÜYÜLÜ ÇİZGİ ROMAN ETİKETİYLE SATIŞTA.

Başlatan Büyülü Rüzgar, 08 Haziran, 2013, 12:58:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Sevgili Büyülü Dükkan müdavimleri, ilk yayınımız olan Kızılmaske'nin çıktığını duyurmaktan mutluluk duyarız. Hepinizi dükkanımıza bekleriz.

Online Alış-Veriş için: http://www.buyuludukkan.com/p/2012/k%C4%B1z%C4%B1lmaske-cilt-01

-MUKAR KÖLE PAZARI           (21-08-1961/10-02-1962)
-SALGIN                                   (12-02-1962/16-06-1962)
-RIHTIM SIÇANLARI              (18-06-1962/13-10-1962)
-DİKTATÖR                                (15-10-1962/01-06-1963)
-KÖPEK ADASININ ESRARI   (03-06-1963/14-12-1963)

(304 Sayfa - 16x19)

Bundan beş yüzyıl kadar önce, babasının ölümüne ve gemisinin korsanlar tarafından batırılmasına tanıklık eden genç bir adam kendini Bengali kıyılarında bulur. Orada, babasını katleden adamın kafatasına elini koyarak zalimlik ve açgözlülükle hayatlarını sürdüren insanların sonunu getirmeye yemin eder ve soyundan gelen erkeklerin nesiller boyu yaşatacağı efsaneyi, ölümsüz ruhu yaratır: Fantom.
17 Şubat 1936'da Amerikalı tiyatro yazarı Lee Faik, Kızılmaske'yi bir gazetedeki birkaç karelik çizgi roman şeridi olarak okurların karşısına ilk kez çıkarttığında, maskenin toplum düşmanlarının ya da balo müdavimlerinin bir aracı olmadığını herkese kanıtlamış ve bununla yetinmeyip "bedeni sıkıca saran" özel kostümle çizgi romanlarda yeni bir gelenek başlatmıştır. Kendine has bu unsurlarla Kızılmaske günümüzün en popüler kahramanlarının atası ve bir çizgi roman klasiği olmuştur.
70'li ve 80'li yıllarımıza damga vuran Kızılmaske şimdi Büyülü Çizgi Roman etiketiyle, karakterin altın çağında, çizgilerin Sy Barry'ye emanet edildiği günlük gazete bandı maceralarını kronolojik sırayla toplayan bu ciltlerde yeniden okuyucuyla buluşuyor.

rumar80

Hayırlı olsun. Umarım planların gerçekleşir. En kısa zamanda alıp, okuyup, yorumlarımı yazarım.

Harun Ça

Hayırlı olsun kitap içinden de birkaç fotograf görebilir miyiz acaba ? Kapak çok güzel.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

İlyas abi hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın. Devamını da bekliyoruz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Evet, hayırlı olsun. Umarım satışlar süper giderde, devamını görürüz.

Fiyatı ne kadar olacak?

tunaorhun

internet sitesine eklememişsiniz, bir haftadır Kızılmaske için öbür siparşlerimi de erteliyorum. Siteye eklerseniz bugün sipariş vereceğim.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: tunaorhun - 08 Haziran, 2013, 15:24:44
internet sitesine eklememişsiniz, bir haftadır Kızılmaske için öbür siparşlerimi de erteliyorum. Siteye eklerseniz bugün sipariş vereceğim.

Gerekli düzenlemeler yapılarak alış-veriş sitemize de dahil etmiş bulunmaktayız Tuna Bey

connyapku

HAYIRLI OLSUN .SUPER GOZUKUYOR.KIZILMASKEYIDE KURTARDIK.

darkwood

Hayırlı olsun, kapak güzel olmuş. Umarım sürekli ve düzenli bir yayın olur.
Uzun zamandır Kızılmaske okumamıştım, alıp okumanın zamanı geldi.  :D
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Fiyatı süpermiş. :D

Diktatör neden kalın harflerle yazıldı?

DAMPYR

Bende İlyasın çıkardığı Kızılmaske şerefine.Kızılmaskeyi yeniden eski günlere kavuşturduğu için Nikimi yeniden Eskisi gibi Kızılmaske yapıyorum...  8) 8) 8)

connyapku

Tarkan Kurt

İlyas, tekrar hayırlı uğurlu olsun. İnşallah umduğun satış rakamlarına ulaşırsın, Allah utandırmasın. En kısa zamanda alacağım. Yorumlarımı yazarım.

can amca

İlyas, hayırlı uğurlu olsun. Mandrake ve Gordon'u da kronolojik sıra ile bekliyoruz.