The Mighty Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 08 Haziran, 2013, 22:26:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Öncelik ile Mişel abiye teşekkür ederim bu güzel yayın ile bizi buluşturduğu için. Geçen büyük hata yaparak saçma bir soru sormuştum Umar abiye :) Neyse konumuza dönelim. İki Avengers var biri devlet tarafından kimlikleri bilinen ve diğeri kimliklerini gizleyen ekibimiz. Bu sefer kimliklerini bildiğimiz takım gözünden avengers'i görme şansına eriyoruz. Iron Man naımı değer kıl adam Ms.Marvel ile bir ekip kurmak istemektedir. Sözde gelmiş geçmiş en efsane ekip olacakmış. Burda ben ayrılıyorum benim için ekip new avengers'tir nedenine geldiğim zaman en sevdiğim kişiler ordadır. Ama iş konuya geldiği zaman şu ana kadar okuduğum avengers'ler içinde en sevdiğim kitap bu olmuştur. 8/10 veririm.

Ekip topluca
Ares
Black Widow
Amadeus Cho
Hercules
Hulk
Iron Man
Jocasta
Loki (as Scarlet Witch)
Ms. Marvel
Quicksilver
Sentry
Stature
U.S. Agent
Veranke (as Spider-Woman)
Vision (Jonas)
Wasp (Hank Pym)
Wasp (Janet Van Dyne)
Wonder Man

Ultron geri dönmüştür o ne dönüş ah aşık olmamak eldemi o güzel hatuna :) (Iron Man) den dönüşsede :) Konusu aksiyonu ve çizimleri ile hakketten keyif ile okunacak bir Avengers sizi beklemektedir. Dediğim gibi favori kadrom New Avengers'tir ama favori konum şu an itibari ile Mighty Avengers'dır. Özellik ile Ms. Marvel ve Black Widow tek geçerim. Daha ilk sayfadan aksiyonun içine sizi atıyor konu. Ayrıca ekibin nasıl kurulduğunu görüyorsunuz daha bir çok süprüze hazır olun.............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Gerekli Şeyler tarafından yayınlanan The Mighty Avengers sayısını,
Kuzgun Çizgiroman evinden promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

Carnage

darkwood

Alıntı yapılan: Carnage - 09 Haziran, 2013, 18:13:07
Ultron...

Demir adam ın nasıl bu hatuna dönüştüğüne pek akıl sır erdiremedim, en azından bir bayan süper kahramanı dönüştürselerdi.
Hatta Demir Adam da olaydan sonra bu işe çok şaşırmış ve tekrar erkek olup olmadığını küçük bir kontrol neticesinde teyit etme gereği duymuştu.  :D
Bu yeni avangers üyelerinden Zeus un savaşçı oğlu Ares in, şimdilik finali yaptığı bu sayıda hikayeyi ve çizimleri beğendimi söyleyebilirim.
Darkwood Sakinleri..

hanac

İlk sayıyı geçen gün okumuştum ve beğenmiştim.

Arayı açmadan 2. sayı çıkıyormuş.

rumar80

Yakında Gizli istila sayısı da çıkar. mighty avengers'ınkini ama... ;)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 25 Haziran, 2013, 15:17:51
İlk sayıyı geçen gün okumuştum ve beğenmiştim.

Arayı açmadan 2. sayı çıkıyormuş.

Bu kadar kısa zamanda Gerekli den 2.sayıyıda görürsek gerçekten süpriz olacak, ilk hikaye güzeldi. İkincisinide okumak için bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Mişel abi kesin lotoyu tutturdu :) süper haber hakketten güzel oldu. Bunun iç savaşıda çıkar tam olur :)

rumar80

Mighty Avengers civil war'dan sonra çıktığı için böyle bir sayı olmayacak.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Haziran, 2013, 20:35:39
  Mighty Avengers civil war'dan sonra çıktığı için böyle bir sayı olmayacak.

Biliyorum Umar abi sadece espiri yapalım dedik hemen cevap verdiniz :) Zaten civil war'dan sonra bu ekip çıktığı için imkansız ama kim bilir :)

dean

hennessy

Mighty Avengers tam gaz gidiyor hakketten keyifle okudum. Bir solukta kitap bitti. Spider Woman Mighty Avengers'a katılmak istiyor.Tony ile konuşuyor.Ekipte onu görmek istemeyenler çıkıyor.  Avengers Veron istilası ile karşı karşıya kalıyor. Tam bir aksiyon içinde geçen olaylar sırasında Dr.Doom ortaya çıkıyor. Tony Doom ve Sentry birden eski günlere ışınlanıyorlar. Orda bazı olaylara şahit oluyorlar. Aralarında bol aksiyonlu bir kavga gerçekleşiyor. Gerçekten sizleri keyifle okunacak bir sayı bekliyor. Bu kitaplar ile iki avengers arasındaki olaylarda yerli yerine oturmaya başlıyor. Bunlar yayınlanmasa idi gerçekten havada kalırdı tüm hikaye. Kitabın başında Türkiye'de tüm yayınlanan avengers okuma listesi sıralaması var.

8/10

yamac77

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Haziran, 2013, 22:26:09

10 yaşındaki oğlum bugün kitapevinde bu kitabın resimlerini görüp ilk defa benden çizgiroman istedi..

Hemen aldım tabii, şu anda okuyor 20-25 sayfa ilerlemiş bile çok güzel diyor...

Hadi hayırlısı ben pek bu amerikanları sevmesem de bir çizgiromancı daha geliyor gibi..

Dur bakalım...

rumar80

Günümüz çocukları renkli çizgi roman seviyor. Ayrıca karakterleri de bir yerden (örneğin sinemadan) tanımalı. Benim 8 yaşındaki kızım da çok düzenli okumasa da Avengers/Spider man okuyor. Arkadaşları da bizde görüp ödünç aldılar. Şimdi babalarından yeni sayıları istiyorlarmış.

yamac77

Peki Avengers için doğru yerden mi başlamışız yoksa ilk kez okuyan biri için başka bir seriden veya kitaptan mı başlamamız lazımdı?