The Mighty Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 08 Haziran, 2013, 22:26:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yamac77

Şu an çocuk saçını başını yoluyor, ben bu yola nereden girdim diyor...:) Valla ilk etapta şu bugün aldığımız elindeki kitabı bitirsin de bir performansını göreyim kaç gün kaç ay sürünecek elinde ona göre devamına karar veririz...Benim yeni nesilden pek ümidim yok, filmi çıksa kaçırmaz da kitaba gelince o iş zor...

tommikser

Tokatta olsaydınız benim kütüphaneden bol bol okuturdum.Bence çok ama çok iyi comicsler.Eğer çizgi filmini falan izlerse bütün kahramanları falan tanır.Bence çizgi filmde izlesin.Ben deli gibi izliyorum 32 yaşında ;D

yamac77

Çizgi film çok seviyor ama onlar da genelde Marveller değil...Sinemalara gelen hiçbir animasyonu kaçırmıyoruz, evde de Disney Chanel ve Nickolodion falan bütün gün açık ama genelde başka çizgi filmler, bakalım bu kitaptan sonra belki ilgi artar...Neyse benim gibi bir adam amma comics konuştu, milletin de kafası şişti..Biraz Bonelli sayfalarına bakalım :)

tommikser

Comics candır siz Yamaç'a okutun ısrar ediin,hatta beraber okuyun.Zembla falanda bulaşmayın ;D

Spider-Sense

Alıntı yapılan: yamac77 - 25 Temmuz, 2013, 16:39:52
Çizgi film çok seviyor ama onlar da genelde Marveller değil...Sinemalara gelen hiçbir animasyonu kaçırmıyoruz, evde de Disney Chanel ve Nickolodion falan bütün gün açık ama genelde başka çizgi filmler, bakalım bu kitaptan sonra belki ilgi artar...Neyse benim gibi bir adam amma comics konuştu, milletin de kafası şişti..Biraz Bonelli sayfalarına bakalım :)

Yalnız aynısını bana da yaptılar ama tutmuyor abi. Çocuk biraz aksiyon ister böyle kahraman ister uçan kaçan türden. :)

tommikser

Yani tabii Zembla'da vb çizgi romanlarda da aksiyon yok değil ama hikayeler çok basit kalıyor.

Rengin albenisi de var. Bakınız Bonelli Comics bile pes etti ;D

hanac

dean

hennessy

Süper haber. Kaptan Amerika burda ne işi var :) göreceğiz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

İlk iki cildi ardarda okudum.Ultron girişimi macerası gayet iyiydi.Pym'in komodor 64 ile işi bitirmesi esaslı sürprizdi.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

dean

dean

tommikser

Çok kısa arayla çıkmış gerçekten.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: tommikser - 07 Kasım, 2013, 13:48:24
Çok kısa arayla çıkmış gerçekten.

Kitap fuarındaki aracısız satış fırsatından yararlanabilmek için acele etmiş olabilirler.

dean