The Mighty Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 08 Haziran, 2013, 22:26:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Alıntı yapılan: Web Slinger - 31 Aralık, 2016, 18:55:12
Ben New Avengers'a başlayalı 2 ay oldu. Gerekli Şeyler ve Marmara Çizgi'nin ortak yayınladığı okuma sırasına göre ilerliyorum. Mighty Avengers ve Dark Avengers'ın ilk sayılarını bulamıyorum. Acaba bu iki seriyi okumayıp sadece New Avengers'ı okursam pek bir şey kaybeder miyim?
Dün mighty avengers 1i okudum.Sizin gibi sarı listeden devam ediyorum.Mighty 1de yeni bir avengers takımı oluşturuluyor kaptanı da Carol Danvers. Gayet güzel ultron geri dönüyor bi şekilde. Cilt adından anlaşılacağı gibi.Diğer ciltleri okursam gene yorum eklerim. Bu arada mighty 2'nin de baskısı bitmiş diye biliyorum, haberiniz olsun.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Web Slinger

Alıntı yapılan: darbove - 31 Aralık, 2016, 19:15:36
Dün mighty avengers 1i okudum.Sizin gibi sarı listeden devam ediyorum.Mighty 1de yeni bir avengers takımı oluşturuluyor kaptanıda Carol Danvers gayet güzel ultron geri dönüyor bi şekilde cilt adından anlaşılacğı gibi.Diğer ciltleri okursam gene yorum eklerim. bu arada mighty 2nin de baskısı bitmiş diye biliyorum haberiniz olsun.
İlginiz için teşekkürler.

darbove

Alıntı yapılan: Web Slinger - 01 Ocak, 2017, 00:56:13
İlginiz için teşekkürler.
Az önce new avengers güven cildini ardından mighty 2 yi okudum. New avengers(NA diyorum bundan sonra) na güvende yanılmıyorsam. İlk 2 bölümünde televizyonda ultron olayını gösteriyor. Yani zaman olarak o zamanı anlatıyordu na cildi. Sonra cildi bitirdim. Sonralara doğru simboyit salgını yüzeysel anlattı. Mighty 2 yi okudum. venom olayını biraz daha detaylı arka planını görerek okuyunca pekişti. Event eğer detaylara takılmıyorsan önemi yok. Benim görüşüm o yönde.

Web Slinger

Alıntı yapılan: darbove - 02 Ocak, 2017, 10:54:49
Az önce new avengers güven cildini ardından mighty 2 yi okudum new avengers(NA diyorum bundan sonra) na güvende yanılmıyorsam ilk 2 bölüöünde televisyonda ultron olayını gösteriyor yani zaman olarak o zamanı anlıtıyordu na cildi sonra cildi bitirdim sonralara doğru simboyit salgını yüzeysel anlattı mighty 2 yi okudum venom olayını biraz daha detaylı arka planını görerek okuyunca pekişti event eğer detaylara takılmıyorsan önemi yok benim görüşüm o yönde
Pek takılmam detaylara. Teşekkürler

GeekOzi

Çok uygun fiyata bulduğum seri. Çok mutluyum. Okumam bitsin detaylıca inceleyip atarım.

Web Slinger

Alıntı yapılan: GeekOzi - 14 Ocak, 2017, 23:42:37
Çok uygun fiyata bulduğum seri. Çok mutluyum. Okumam bitsin detaylıca inceleyip atarım.
Nereden aldığınızı sorabilirim miyim? Ben arıyorum fakat bulamıyorum.

Barmen Minik

mighty ve dark avengers bir daha basılmayacakmış. teliflerini almamışlar tekrardan. uygun fiyatla alınabilecek tek yer fuarlarda gerekli şeyler standı ya da kendi magzaları olabilir.

darbove

şuan uyguna bulmanız tamamen şans işi. baskısı bitti ve dediğiniz gibi fuar ve dükkanda bulmanız da bir hayli zor. Dark 2,Mighty 3-4 bitince basılmayacak. Sanırım sarı listeden kuşatmalar ve utopia da bitince basılmayacak. en doğru bilgi için sayfaya mesaj atmanız lazım.