Shingeki no Kyojin - Titana Saldırı

Başlatan dean, 14 Haziran, 2013, 02:50:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından neredeyse yok edilmiştir. Devler hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şimdi ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz bir çocuk olan Eren ile kardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin öldürülüşünü izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

Fragman:

TVアニメ「進撃の巨人」PV

Not: İlk bölümü izledim süper

hanac

Vay be çok güzelmiş.

Şimdiye kadar 10 bölüm yayınlanmış.

imdb sayfası için bkz.

http://www.imdb.com/title/tt2560140/?ref_=sr_1

V

Hemmen sıraya alalım.Tanıtım için teşekkürler.
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Tesadüfe bak ben de bugün konu açayım diyordum dean benden önce davranmış. O zaman bende izlemek isteyenler için türkçe fansub yapan grubun sitesini yazayım seriyi burdan takip edebilirsiniz ; http://peacefansub.com/shingeki-no-kyojin-2013/

darkwood

Tanıtım için teşekkürler, videosu fena değilmiş, ayrıca sonradan gelen videolardaki Blood c nin tanıtım videosuda iyi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

V

Çevirisi yapılmış ilk on bölümü izledim.Gerçekten sağlam bir seriymiş..
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

25. bölümle final yaptı. 2. sezon gelecek mi ? Henüz bir açıklama yok ama aklımızda bir sürü soru işareti bıraktılar. Zaten anime manga satışlarını arttırmak için yapılmış gibi duruyor önemli noktaların hiç biri açıklanmadı özet olarak geçti. Devamını merak edenler mangaya saldırmış olacak ki satışlar patlamış. Şuan 11 cilt olan seri 20. ciltte bitirilecekmiş. Bu kadar tutmuş bir serinin muhakkak 2. sezonu gelecektir. Akılçelen'in henüz açıklamadığı sürpriz mangası yoksa bu olmasın :)

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 08 Ekim, 2013, 13:09:11
Akılçelen'in henüz açıklamadığı sürpriz mangası yoksa bu olmasın :)

Keşke  ;D

V

Kesinlikle yayınlanmalıdır.
"İstemem,eksik olsun.."

V

Sezonu bitirdim.Çok fazla soru işareti kaldı.2. sezon kesinlikle gelmeli.Mangası da yerli yayıncılarımızca düşünülmeli..

"İstemem,eksik olsun.."

AssassinOrhan

2.sezon çıkmayacak diyorlar.Ama kesin çıkmalı  ;)

Chuck

Dün ilk iki bölümünü izledim ve çok beğendim. İzlediğim ilk animeye hız kesmeden 3. bölümle devam ediyorum 8)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

Sezonu bitirdim ve bayıldım. Özellikle müzikleri beni animeye hayran bıraktı. Bir diğer güzel yanı ise her an herkesin ölebilme durumu. Çok iyi iş çıkarmışlar. :)

Kötü haber, animenin 2. sezonu 2016 yılında çıkacak. :(

http://www.latintimes.com/attack-titan-season-2-release-date-2016-production-allegedly-begun-october-report-278153
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hanac

İlk bölümü izledim ve bayıldım. Şimdilik sadece 25 bölüm + 5 OVA var.

Hajime No İppo ile dönüşümlü izlemeyi düşünüyorum.

Harun Ça

2. sezona odaklanmışken 5 OVA'yı es geçmişim onları izleyeyim en kısa zamanda.