dean ile güncel sinema haberleri

Başlatan dean, 14 Haziran, 2013, 16:36:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: dean - 18 Haziran, 2013, 11:53:32
- Loki, Avengers 2'de yok.

Gerek de yok zaten.

Hulk yerden yere vuracak başka birini bulur artık.  :)

rumar80

Lobi çizgi Roma'nda olduğu gibi filmde de Avengers'ın kurulmasına sebebiyet olarak görevini tamamlamıştır. Bundan sonra Thor filmlerinde yerini almaya devam edebilir.
   Avengers'ın çeşitli ve renkli düşmanları bize yeter. Thanos, Masters of evil, vs

Nightrain

Loki, Thor 2'nin fıragmanında gözüküyor.

Thor: The Dark World trailer UK -- Official Marvel | HD

1.31-1.36 arası. Ama çok fazla sahnesi yok sanırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

DAMPYR

Eski flimlerin tekrar tekrar yeni versiyon flimlerini yapacaklarına, şöyle üretken olup yeni bir kahraman yaratıp veya filmi çekilmemiş bir kahraman bulup onun filmini çekseler çok daha iyi olacak gibi geliyor bana... :-\ :o 8)

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 18 Haziran, 2013, 22:14:06
Eski flimlerin tekrar tekrar yeni versiyon flimlerini yapacaklarına, şöyle üretken olup yeni bir kahraman yaratıp veya filmi çekilmemiş bir kahraman bulup onun filmini çekseler çok daha iyi olacak gibi geliyor bana... :-\ :o 8)

Peki tanınmayan bir kahramanı seyretmek için kim sinemaya gider sevgili Gölge Adam Yahya Java Kızılmaske  :)

Ama henüz filmi çekilmemiş bir Aquaman iyi gider, burada seninle aynı fikirdeyim.

pukay

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 18 Haziran, 2013, 22:14:06

http://www.imdb.com/title/tt1512235/

ben gayet beğenmiştim, umarım siz de beğenirsiniz.

dean

- Bir erteleme haberi de Jurassic Park'tan geldi. 2014 olan vizyon tarihi 2015'e ertelendi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 18 Haziran, 2013, 22:22:03
Peki tanınmayan bir kahramanı seyretmek için kim sinemaya gider sevgili Gölge Adam Yahya Java Kızılmaske  :)

Ama henüz filmi çekilmemiş bir Aquaman iyi gider, burada seninle aynı fikirdeyim.
Hasan 2012'de Aquaman olarak onunda filmi çekilmiş.aşağıdaki linkten bakabilirsin... 8) :D ;)

http://www.zapkolik.com/video/aquaman-trailer-9820

rumar80

Bu film değil Aquaman dizisinin pilot bölümü. Nedense devamı çekilmedi. Ayrıca 2012'de de değil. Daha eski. Aquaman'i canlandıran eleman daha sonra Smallville dizisinde Green Arrow'u canlandırdı.
  Bu arada ben pilot bölümünü sevmiştim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 18 Haziran, 2013, 22:22:03
Kızılmaske ,Artık sadece Kızılmaske bundan sonra birdaha değişmek yok... ;D :D ;)

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Haziran, 2013, 19:31:57
  Bu film değil Aquaman dizisinin pilot bölümü. Nedense devamı çekilmedi. Ayrıca 2012'de de değil. Daha eski. Aquaman'i canlandıran eleman daha sonra Smallville dizisinde Green Arrow'u canlandırdı.
  Bu arada ben pilot bölümünü sevmiştim.

2006'da çekilmişti. Pilot bölümde kaldı ve ben de sevmiştim. Dizi piyasası standartlarını düşünürsek tatmin edici bir Aquaman dizisi idi. Devamı gelse güzel olurdu. Bi'de Dc'nin pilot bölümde kalan Wonder Woman'ı vardı ama o gerçekten çok kötüydü.

DAMPYR

Aslında devam etseymiş iyimiş,güzel diziymiş.yazık olmuş.Hasan haklı buna bir film iyi gider.ben diziyi seyretmediğim için dizinin tarihini bilmiyorum özür arkadaşlar.Google'da 2012 yılı türkçe dublaj izle diye yazıyordu ben ondan karıştırdım. :-[ :P ;D.

darkwood

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Haziran, 2013, 17:52:19
Loki, Thor 2'nin fıragmanında gözüküyor.

Thor: The Dark World trailer UK -- Official Marvel | HD

1.31-1.36 arası. Ama çok fazla sahnesi yok sanırım.

Merakla beklediğim Thor 2 nin, bir değişiklik olmadıysa en son 08 Kasım 2013 te gösterime girmesi bekleniyordu.  ::)
Darkwood Sakinleri..

dean

Alıntı yapılan: darkwood - 19 Haziran, 2013, 19:59:11
Merakla beklediğim Thor 2 nin, bir değişiklik olmadıysa en son 08 Kasım 2013 te gösterime girmesi bekleniyordu.  ::)

Oldu, ama olumlu manada bir değişiklik oldu. Son güncellemeye göre bizde bir hafta daha erken, 1 Kasım 2013'te vizyona girecek  :)

dean

- Özellikle The Sopranos dizisinden hatırlayacağımız james gandolfini 51 yaşında hayatını kaybetti.

- The Amazing Spider-Man 2 filminden sahneleri kesilen shailene woodley'ın artık tamamen rolden çıkartılabileceği konuşuluyor. Muhtemelen stüdyo yeni bir Mary Jane arayışına girecek.

- The Smurfs 2'nin yeni fragmanı yayınlandı :

The Smurfs 2 - Official Trailer #2 (HD) Neil Patrick Harris