dean ile güncel sinema haberleri

Başlatan dean, 14 Haziran, 2013, 16:36:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

- Marvel'dan şimdi gelen habere göre. Kontratı Iron Man 3 ile biten Robert Downey Jr, Avengers 2 ve Avengers 3 için yeni anlaşma sağlamış.

darkwood

Avengers 2 ve Avengers 3 te geliyor desenize, bunlar iyi haberler..
Darkwood Sakinleri..

dean

- Fox bazı filmlerinin vizyon tarihlerini açıkladı, bazılarını da değiştirdi:

. Independence Day 2 - 3 Temmuz 2015
     . Assassin's Creed  - 19 Haziran 2015
     . Dawn Of The Planet Of The Apes - 18 Temmuz 2014
     . X-Men: Days of Future Past - 23 Mayıs 2014

- Dwayne "The Rock" Johnson'ın Terminator 5 oynama ve filmin 50 yıllarda geçme ihtimali varmış.

- Henüz resmi olmasada Sarah Gadon'in ciddi ciddi yeni Mary Jane olduğu söylenmeye başlandı. Yakında açıklanabilir.

- Önümüzdeki San Diego Comic Con'da resmi duyurusunun yapılması beklenen Doctor Strange filminin villianlarının Dormammu, Baron Mordo ve Mindless Ones olacağı söylendi. Zaten karakterin doğası gereği bu kötüler olmadan olmaz. Superman'in lex'i zod'u ; spider-man'in green goblin'i Octavius'u varsa. Dr. Strange'inde Dormammu ve Baron Mordo'su var.

Dormammu:

Baron Mordo:

Mindless Ones:

dean

- Independence Day 2'de Will Smith olmayacakmış.

- Çekimleri devam eden Teenage Mutant Ninja Turtles'da oynayan William Fichtner'ın rolü belli olmuş.

Kendileri :

Shredder

rumar80

William Fitchner'ın neresi Japon'a benziyor ki?

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Haziran, 2013, 20:19:15

Son zamanlarda zaten ırksal farklılık yapımcıların umrunda olmamaya başladı. Fantastic Four'da Human Torch'u siyahi Michael B. Jordan oynaması gündemde mesela.Nick Fury, Kingpin, Elecktro malum. Hatta bir ara Captain America'yı Will Smith'ın oynaması bile gündeme gelmişti. Hiç memnun değilim aslında bu olaydan ve bunun ırkçılıkla felan da ilgisi yok. Black Panther'ı beyaz birinin oynaması ne kadar saçma ise beyaz bir karakteri siyahi oynaması da o kadar saçma bence.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Haziran, 2013, 20:19:15

Makyaj ile beni bile japon yaparlar  :)

DAMPYR

Arkadaşlar Dünya savaşı Z Filmini gördünüzmü şu an sinemalarda oynuyor.Konusu şöyle:

Çinden dünyaya yayılan bir virüs insanları yürüyen ölüler haline getirmiştir. Dünyada ki her canlı bu tehdit ile karşı karşıyadır. Bir anda ortaya çıkan bu durum gary ve ailesini inanılmaz bir hayatta kalma mücadelesine sürükleyecektir. Virüs bulaşmamış çok az insan kalmıştır ve Gary (Brad Pitt) bunlardan biridir ve bazı özel niteliklerede sahip olması oldukça işe yarayacaktır. Dünya savaşı z oldukça kaliteli bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fragmanı aşağıdaki linkten izliyebilirsiniz.. 8) 8) 8)

http://www.gisefilmi.com/dunya-savasi-z-full-izle/

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 23 Haziran, 2013, 21:15:10
Arkadaşlar Dünya savaşı Z Filmini gördünüzmü şu an sinemalarda oynuyor.

Yahya , forumda ayrı bir başlığı bile var, bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5866.0.html

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 23 Haziran, 2013, 21:55:34
Yahya , forumda ayrı bir başlığı bile var, bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5866.0.html
ben o sayfayı görmemişim filmi dün seyrettim 3D olarak harikaydı.yanlız anlamadığım bir nokta var.Seansların yarısı normal,yarısı 3D olarak gösteriliyor o niye hiç anlamadım... ??? ::) :o

dean

- Apple'ın kurucusu Steve Jobs'ın hayatını anlatan JOBS filminin ilk fragmanı yayınlandı:

Jobs Official Trailer #1 (2013) - Ashton Kutcher Movie HD

- Taken 3 yolda.

- Marvel, 8 Temmuz 2016'yı da kendine ayırdı. San Diego Comic-Con'da bu filmlerin açıklaması yapılacak. Marvel filmlerinin geleceğine bakarsak ;
   . 2014'de 4 film
   . 2015'de 3 film
   . 2016'da 3 film
şimdiden kesinleşti. Dc Comics'in acilen harekete geçmesi lazım artık.

dean

-Ridley Scott'ın muhteşem kadrolu The Counselor filminin ilk teaser yayınlandı :

The Counselor - Teaser Trailer

-Knight Rider (Kara Şimşek) film olarak yeniden çekilecek. Senaryo için Brad Copeland ile anlaşılmış.

-Armie Hammer, Captain America: The Winter Soldier setinde görülmüş. Hemen, acaba Ant-Man'i mi oynuyor ? diye dedikodular çıkmış.

-Marvel, Vin Diesel ile görüşmek istemiş.

dean

- Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone ikilisi Escape Plan filminde buluşuyor. İlk fragman :

ESCAPE PLAN - Official Trailer (HD) 2013

- Captain Planet filmi geliyormuş. Eskilerden bir çizgi film serisiymiş sanırım, ben içeriğini bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir.

- Prisoners (kadro sağlam ama) ilk fragman :

Prisoners TRAILER 2 (2013) - Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal Thriller HD

dean

- Guillermo del Toro, Justice League Dark için çalışmaya devam ediyor. Şu an için kesin bir şey yok ama senaryo tamamlanınca, Warner sunup onay bekliyecek. (İşin ilginç yanı ise doğru düzgün bir Justice League filmi projesi yokken Dark'ının gündeme gelmesi. Dc gerçekten sinema evreni olayını başaramadı. Marvel, Rocket Raccoon'un ağaç adam Groot'un filmini yaparken maalesef ki Dc bir Flash bir Wonder Woman bile yapamadı. Sadece Green Lantern yaptı onu da batırdı. Şimdi de Justice League Dark projesi gündemde en azından yönetmen kalite ama. Dc'nin yol, yol değil.)

- Christian Bale olası bir Justice League filminde Batman rolüne dönmeyeceğini kesinkez belirtti.

- Yapımı yılan hikayesine dönen bir başka film olan Deadpool için başrol oyuncusu Ryan Reynolds "hala benim umudum var" dese de proje çamura batmış durumda.

- On gün sonra San Diego Comic-Con başlıyor. Trilyon tane, haber, yeni duyurular, fragmanlar yayınlanır artık.

hanac

Bu haber buraya daha çok yakışır diye düşündüm;

LEAGUE OF EXTRAORDINARY yeniden bu sefer TV için çekiliyor.

Pilot Bölüm için FOX onay vermiş.

Yapımcı olarak Michael Green ile anlaşılmış.

Arkadaş Smallville, Heros, The River gibi dizilerin yapımcılığının yanında Green Lantern, The Flash gibi filmlerin senaryosunu da yazıyor veya yazmış.