Marvel Team-Up Klasik Cilt 1 ÇIKTI!

Başlatan Büyülü Rüzgar, 22 Haziran, 2013, 11:47:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Örümcek Adam yalnız değil! Yanında Marvel evreninin tanınmış ve sevilen kahramanları var.

1971 yılının sonunda yayınlanmaya boşlayan ve yayınlandığı dönemin en uzun ömürlü işlerinden biri olan Marvel Team-Up serisi, nadir istisnalar dışında, hemen hemen her sayısında Örümcek Adam'ı kütüler karşısına, sevilen bir diğer Marvel kahramanıyla birlikte çıkarıyor.

Marvel Team-Up serisinin ilk 12 sayısını içeren bu ciltte, şimdiye kadarki maceralarından alışkın olduğunuz esprilerine, sıkıntılarına, çevikliğine ve zekasına süper dostlarını da ekleyen Duvarsürüngeni'nin başına neyin, nerede ve ne zaman geleceği herkesi şaşırtacak! Alev Adam, X-Men, Vision, Demir Adam ve Inhumans, kimi zaman Örümcek Adam'ın yardımına koşacak, kimi zaman ise yardımını isteyecek.

hanac

Hayırlı olsun.

Az önce Rumar80 den çıktığı haberini almıştım.

Sanırım sırada Thor var, sonra da hepimizin gözbebeği Hulk gelecek.

DAMPYR

İlyas sözünün ardında peşpeşe güzel yayınlar çıkarıyor... 8) 8) 8)

connyapku

Hayirli olsun :) . Digerlerinide bekliyorum toplu siparis vericem.

s.b

Marvel Team-Up Klasik Cilt 1 ve Kızılmaske Cilt 1 i poşetle. Oğlum Mustafa şimdi evden çıktı sana geliyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Ankaraya gelecek birisi varsa poşetleyip de bana getirsin ;D

darkwood

Yeni yayınlara hızla devam hayırlı olsun, gözbebeğimiz Thor'a bir ay kaldı.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Saint2

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Pulluk

Klasik Örümcek ADam hikayelerini özlemiştim, ilaç gibi geldi doğrusu  :D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

kalidor

Superhero okumayan birisi olarak Umar Abi'nin zamanında Altın Madalyon'da team-uplarla ilgili yazılarından itkilenerek aldım. 3-5 macerayı okudum ve görüşüm harikulade... Şaka şaka :D Örümcek ile Alev Adam arasında durmadan bir espri yapma ve laf sokma yarışı şeklinde geçen vasat maceralar. Türü sevenler eminim beğenerek okuyacaktır da bundan sonra maalesef superherolara kütüphanemde yer yok.
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

Bilka Örümcek Adam'ın efsane ilk sayısı da bu dizide yayınlanacak sanırım.Eğer öyleyse ilerideki sayılarda çizgiler daha da mükemmel olacak demektir .Zaten bu dizi hayalimdeki dizilerden biriydi.
Maalesef siparişimi vermiştim.Artık Önümüzdeki ay Thor,Superman'la birlikte siparişime eklerim.

rumar80

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 25 Haziran, 2013, 13:31:37
Bilka Örümcek Adam'ın efsane ilk sayısı da bu dizide yayınlanacak sanırım.

Essential Marvel Team Up 4. sayıda

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Haziran, 2013, 08:33:51
Superhero okumayan birisi olarak Umar Abi'nin zamanında Altın Madalyon'da team-uplarla ilgili yazılarından itkilenerek aldım. 3-5 macerayı okudum ve görüşüm harikulade... Şaka şaka :D Örümcek ile Alev Adam arasında durmadan bir espri yapma ve laf sokma yarışı şeklinde geçen vasat maceralar. Türü sevenler eminim beğenerek okuyacaktır da bundan sonra maalesef superherolara kütüphanemde yer yok.

Conan olmadığından beğenmemişsindir içinde :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları