Marvel Team-Up Klasik Cilt 1 ÇIKTI!

Başlatan Büyülü Rüzgar, 22 Haziran, 2013, 11:47:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Haziran, 2013, 20:04:14
Conan olmadığından beğenmemişsindir içinde :)
Conan laf değil kılıç sokar, şakaları da ölümcüldür 8)
Kısaca, other heroes fight, Conan kills...
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Aslında Hulk dingili de o kadar adam öldürmüştür ama sempatik göstermek için elinden geleni yapıyor yazar çizer ekibi.Sen o kadar şehirleri yok et ölü olmasın kesin yandaş medyanın işi Conan olsa ölü rakamları açıklanırdı.Birde Hulk severler derneği gibi bir oluşum var kesin marvel derin devletinin işidir ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Haziran, 2013, 22:30:56
Aslında Hulk dingili de o kadar adam öldürmüştür ama sempatik göstermek için elinden geleni yapıyor yazar çizer ekibi.Sen o kadar şehirleri yok et ölü olmasın kesin yandaş medyanın işi Conan olsa ölü rakamları açıklanırdı.Birde Hulk severler derneği gibi bir oluşum var kesin marvel derin devletinin işidir ;D

Ankaradaki fıskiyeyi de Hulk kırmış dersiniz siz  :)

Her şeyi Hulk'a yıkmayın.   ;D

DAMPYR

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Haziran, 2013, 20:04:14
Conan olmadığından beğenmemişsindir içinde :)

Yok ondan degil, rUmar in okuduklarini, bi super kahraman seven olarak ben bile okuyamiyorken, baskasinin begenememesi cok siradisi bir durum degil

Itki ye karsi direnc olusturmak sart bu forumda

rumar80

Alıntı yapılan: Gambit - 26 Haziran, 2013, 17:47:55
Yok ondan degil, rUmar in okuduklarini, bi super kahraman seven olarak ben bile okuyamiyorken, baskasinin begenememesi cok siradisi bir durum degil

Itki ye karsi direnc olusturmak sart bu forumda

Rumar sadece klasik okumuyor bro. Yeni çıkan hemen hemen tüm Türkçe yayınları okuyup paylaşan, new 52 ve now başlıklarını açan, Aquaman'i fasikül fasikül yazan...
   Kalbimi kırdın bro.  :'(

hennessy

Kitabı bitirdim. Hikayeler vasatın altına düşmüyor bence arada güzel hikayelerde var. Çizimleri beğendim. Kısa hikayelerden oluşan bir çok marvel karakterini bir arada örümcek adamla görmek güzel oluyor. Benim gibi örümcek adam severseniz arşivinizde olmalı bence. Onun dışında Iron Man'ı görmek gene beni kıl etti. Hulk ve Iron Man'in marvel dan kovulması yada The End hikayeleri ile tekrar öldürülmesi için kampanya başlatacağım...

Not: Hanac adlı üyemiz buna cevap yazarak mesaj sayısını on kaplan gücü ile arttırması beklenmektedir.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 26 Haziran, 2013, 21:55:27
Hulk ve Iron Man'in marvel dan kovulması yada The End hikayeleri ile tekrar öldürülmesi için kampanya başlatacağım...

Iron Man için açılacak kampanyaya imza atmaya hazırım.

Hulk için gaza gelme, dış mihrakların ve DC Lobisinin tuzağına düşme.

dean

Aman arkadaşlar yapmayın etmeyin. İkisi de candır. Onlarsız olmaz Marvel  :)