Marvel Team-Up - Büyülü Çizgi

Başlatan hennessy, 22 Haziran, 2013, 12:31:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

MARVEL TEAM UP 4

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

MARVEL TEAM-UP - 5

hanac

Sayı 6 şu anda ön siparişte ...

Macera devam ediyor.
1971 yılının sonunda yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı dönemin en uzun ömürlü işlerinden biri olan Marvel Team-Up serisi, nadir istisnalar dışında, hemen hemen her sayısında Örümcek Adam'ı kötüler karşısına, sevilen bir diğer Marvel kahramanıyla birlikte çıkarıyor.

Örümcek Adam ve kahraman arkadaşları önce alçak suç patronlarıyla mücadele edecek ardından zaman akışı boyunca hain büyücülerle çarpışacak. Doktor Strange, Kızıl Cadı, Demir Adam, Vision, Yaratık, hepsi Örümcek Adam'a akıl almaz maceralarında eşlik edecek. Bu ciltte Marvel Team-Up serisinin #39-51 arası sayılarının yanı sıra Marvel Two-in-One #17 ve Marvel Team-Up Annual #1 toplanmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 264

Yazar: Gerry Conway, Bill Mantlo

Çevirmen: Tulgan Köksal

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Animvader

Şu an 5.sayıyı okuyorum ve daha ikinci maceradayım.En az 5-6 yerde yanlış kelime, yazım hatası ve en fahiş olarak da balon içlerinin karışmasıyla karşılaştım.Sanırım dikkatli bir son okuma ve editörlük yapılmamış.

Umarım ileriki yayınlarda bu gibi hatalara yer verilmez, okuma kalitesini baya düşürüyor.

HacıGeraltEmmi

Son sayıda yazı karakterinin neden değiştirildiği hakkında fikri/bilgisi olan biri lütfen bizi aydınlatabilir mi? Hoş olmamış :P

pizagor

Örnek görsel almamız mümkün mü?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

HacıGeraltEmmi

Düzeltiyorum; son sayı değil 5. sayı ile birlikte değişmiş. Çok büyük değişim de değilmiş, ComicSans fontunun iki farklı versiyonu kullanılmış (4. sayıya kadar tırnaksız "İ" harflisi, sonrakilerde tırnaklısı :D Benim gözüme batan sanırım tırnaklı olmasıymış. Sami hocamın görsellerinde bir miktar görünüyor.

MİSAL BU SON İKİ CİLTTE KULLANILAN HALİDİR

s.b

MARVEL TEAM-UP 6

s.b

TEAM-UP 6. sayıda yayınlanan fasiküllerde 73 den 75 e atlanıyor. 74. fasikül neden atlanmış acaba?

Arka kapakta da bu belirtilmiş.

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 28 Ağustos, 2016, 13:02:10
TEAM-UP 6. sayıda yayınlanan fasiküllerde 73 den 75 e atlanıyor. 74. fasikül neden atlanmış acaba?

74. fasikül bu imiş

memospinoz

Orijinal Essential Marvel Team-Up Vol. 3  cildinde de #74 yok. Mesela Essential Marvel Team-Up Vol. 4 cildinde de #79 Spider-Man and Red Sonja macerası yok.

rumar80

Sanırım Red Sonja'nın telif başka firmada diye yapılan bir işlem bu.
Tıpkı essential power man and iron fist'te Rom ile olan maceranın basılmaması gibi

Mrtekin

They drew first blood...