Marvel Team-Up - Büyülü Çizgi

Başlatan hennessy, 22 Haziran, 2013, 12:31:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Sayfa Sayısı: 240
Etiket Fiyatı: 30 TL

dean

memospinoz

Marvel Team Up Klasik Cilt 9

Macera devam ediyor. 1971 yılının sonunda yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı dönemin en uzun ömürlü işlerinden biri olan Marvel Team-Up serisi, nadir istisnalar dışında, hemen hemen her sayısında Örümcek Adam'ı kötüler karşısına, sevilen bir diğer Marvel kahramanıyla birlikte çıkarıyor. Örümcek Adam ve kahraman arkadaşları önce alçak suç patronlarıyla mücadele edecek ardından zaman akışı boyunca hain büyücülerle çarpışacak. Doktor Strange, Kızıl Cadı, Demir Adam, Vision, Yaratık, hepsi Örümcek Adam'a akıl almaz maceralarında eşlik edecek. Bu ciltte Marvel Team-Up serisinin #39-51 arası sayılarının yanı sıra Marvel Two-in-One #17 ve Marvel Team-Up Annual #1 toplanmıştır.r.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 264
Etiket Fiyatı: 30 TL

İdrava

İlyas bey bu seri bittikten sonra supermanin klasiklerini de aynı kızılmaske külliyatı gibi yayınlarsanız harika olur. Hem kızılmaske hem team ıp serinizi istisnasız aldım. Supermanide alırım.  :)

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: İdrava - 01 Ağustos, 2017, 00:10:08
İlyas bey bu seri bittikten sonra supermanin klasiklerini de aynı kızılmaske külliyatı gibi yayınlarsanız harika olur. Hem kızılmaske hem team ıp serinizi istisnasız aldım. Supermanide alırım.  :)
Altına imzamı atıyorum...

aaciltan

Alıntı yapılan: İdrava - 01 Ağustos, 2017, 00:10:08
Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 01 Ağustos, 2017, 11:09:33
Altına imzamı atıyorum...
Altına hem kaşe basıyorum; hem de çift imza atıyorum  8)

Nightrain

Renkli olursa bende altına imzamı atarım. :P
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

YERDENİZ

Renkli veya Siyahbeyaz olsun; bende altına parmak basarım :)

hbegec

Superman olsun çamurdan olsun bende her türlü varım :)

yalcinerol345

Siyah beyaz tercihim olmakla birlikte, nasıl olursa olsun ben de varım.

Animvader

DC'nin essential'ın muadili olarak bastığı siyah beyaz Showcase Presents serisi genelde 1960'lardaki serileri içermekte. Bilka döneminin Superman'lerinde o zamanın çizim tarzı ve öykü anlatımına denk gelenler vardır muhakkak, basılsa satacağını pek zannetmem.

rumar80

Diğer serilerde daha eski maceralar bile var.
Batman serisi bile çok kolay okunacak maceralar değil

gamlıbaykuş

Her türlü klasik yayına bir imza da benden  :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

İdrava

Bakın bi superman klasik dedim herkes arkasından yorum yazdı. Duyun artık sesimizi yayınevleri. Alıcılarınız hazır :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"