Black Sails

Başlatan Harun Ça, 22 Haziran, 2013, 12:39:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

[IMG]http://i.imgur.com/zBLRwVd.jpg[/img]

Starz'ın 2014'de başlayacak yeni serisi bir nevi Spartacus'ün yerini dolduracak dizisi.

Özet: Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails'da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson'ın klasikleşmiş romanı "Define Adası"ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver'ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası'nı kurtarmak için savaşıyor.

Black Sails Official Trailer

Starz Black Sails Teaser: Rise Up

hanac

Güzel bir dizi olacağa benziyor.

Adamlar ne para harcıyor birader.

dean

Mrtekin

Cizgi dusler, bu dizinin katalizor etkisini kullanarak, Frankofon Ljs yi basacakti.

Ama anladigim kadari ile seriler bir yerde korsan olarak yayinlaninca ya vazgecti ya da erteledi..

Hasan abi de bisey biliyo ki, lsj yi, tanitimdan cikardi.

Bu korsan dijital yayim (balonlama dahil)  isleri yine donup dolasip cr severi vuruyor...
They drew first blood...

kalidor

Bu dizide fantastik unsurlar var mı?
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 13 Ekim, 2014, 11:40:53
Bu dizide fantastik unsurlar var mı?

Ben henüz izlemedim ama yok diye biliyorum.

Mrtekin

1. Sezonda yoktu oyle bisiyler...
They drew first blood...

V

Diziyi izleyen biri var mı? Başlamaya değer mi?
"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

Bence deger ama ben korsanli hususlari cok sevdigim icin oneririm.  Sevmeyeni sikabilir.

1. Sezon 2 emmy aldi.
They drew first blood...

Ras Al Ghul

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 13 Ekim, 2014, 17:07:01
Bence deger ama ben korsanli hususlari cok sevdigim icin oneririm.  Sevmeyeni sikabilir.

1. Sezon 2 emmy aldi.
O zaman başlanır

Ahmet Oktay

Geçen hafta 2. sezon başladı, daha 2. sezon başlamadan da 3. sezon onayını aldı. Bende ilk bölümden izlemeye başlıyorum artık.

Ahmet Oktay

4 bölüm izledim, ilk sezonu yarıladım. Şimdiye dek pek aksiyon yoktu, özellikle 3. ve 4. bölümlerde ilk 2 bölüme göre tempo bayağı bi düştü.

Ahmet Oktay

İlk sezonu bitirdim, dizi gerçek anlamda 5. bölümde başladı desem yanlış olmaz sanırım. Beklentilerimin biraz altında kalmış olsa da iyi dizi. İlk sezonda en başından beri beklediğim 2 gemi arasında deniz üstünde kana kan dişe diş bir savaş oldu diyemem, savaş oldu ama dediğim gibi beklediğim gibi değildi.
2. sezondan 2 bölüm yayınlandı şimdiye dek ve aldıkları puanlar ilk sezona göre bayağı yükselmiş, 2. sezon daha iyi olacak gibi.

Ahmet Oktay

Naparsanız yapın ama bölümü izlemeden önce dizi sitelerinden bölümün altındaki yorumlara bakmayın. Hiç uyarı vermeden spoilerları basmışlar, gerçi hata bende :D Black Sails'la ilgili çok baba bir spoiler yedim afiyetle. Spoilerı şuraya bej renkle yazayım ben de isteyen baksın ;D Kaptan Flint gaymiş, evet 5. bölümün altındaki yorumları okurken bu spoilera maruz kaldım.

Ahmet Oktay

2. Sezona başladım, ilk 2 bölümü izledim. 10 numara başladı sezon. Şiddetle tavsiye ederim, izleyiniz efendim :)