Black Sails

Başlatan Harun Ça, 22 Haziran, 2013, 12:39:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

2. sezonu bitirdim. Çok iyi bir sezon finali izlettiler. Sezon boyu flashbackler vardı Flint'in geçmişiyle ilgili. Sezon hızlı başladı, sezon ortası tempo düştü, daha sonra tempo yine yükselişe geçti ve zirvede bitirdiler sezonu. Yine birçok entrika, çıkar savaşı vs. gördük.

James Flint, Charles Vane, John Silver ve Jack Rackham karakterleri çok iyi. Ne oldu ne bitti spoiler vermeyeceğim ama şunu söyleyeyim; iddia ediyorum ilk sezondan aldığınız keyifin 2 katını rahatlıkla alırsınız bu sezondan. Tekrardan tavsiye ediyorum, izleyin izlettirin :)

Ahmet Oktay

Dizi 4. sezon onayını aldı şimdiden. 3. sezon büyük ihtimalle 2016 şubat yada mart ayında başlayacak tekrardan hatırlatayım ve korsan hikayelerini seven herkese tekrardan tavsiye edeyim :)

Ahmet Oktay

Ahmet Oktay

3. sezon sakin ama güzel bir başlangıç yaptı.

Ahmet Oktay

3. sezonda Edward Teach (Karasakal) karakterinin de diziye dahil olmasıyla daha da güzelleşti.

Ahmet Oktay

Sezon finali yine 10 numara. Bu bölümle birlikte Long John Silver efsanesi resmen başlıyor.

İngilizlerin ele geçirdiği Nassau'yu geri almak için yapılan çetin savaş başladı.

Ahmet Oktay

Starz kanalı, dizinin 4. sezon sonunda ekranlara veda edeceğini açıklamış. Keşke 5. veya 6. sezonda bitirseydiler. Ama buna da razıyım, bu karar alındığına göre efsane bir sezonla veda etmesini bekliyorum dizinin.

Ahmet Oktay

Ahmet Oktay

Ülkemizde ve dünyada pek popüler olmayan, ama Breaking Bad kadar kaliteli bir dizi. Bu kadar kaliteli bir diziden daha iyi bir final beklerdim. Sezon çetin savaşlar, yapılan fedakarlıklarla geçti. Yeri geldi "yok artık" dedirtti. Sezonu yine beğendim, ama final beklentimi karşılamadı. Yine de efsaneler arasında sayabileceğim bir diziydi genel olarak. Bu güzel diziye buruk bir şekilde veda etmiş oldum.